Wpis z mikrobloga

Czy ktoś już z was przechodził KONONOwirus? W tamtym miesiącu się zarazilem, niestety jest gorzej niż myślałem. Straciłem jakąkolwiek chęć do życia, nie chce mi się myć, nic robić. Morda czarna jakbym wrócił z Afryki, jem ogromne ilości cukierków i zapijam to mlekiem 3.2%(okolo 4-5 litrów na dzień). Ciągle śni mi się jakaś miejscowość o nazwie Wilkowo (?), jest to kraina mlekiem i miodem płynąca(wcale tu nie chodzi o ten ludzki miód). Ciągle pod ogrodzenie przychodzą jacyś ludzie i robią zdjęcia, krzyczą i rzucają jakieś śmieci na posesję. Przybrałem sporo na wadze, ważę grubo ponad 120 kg i mam bardzo wysoki cukier (około 600 sypukcji). Coraz częściej muszę chodzić do toalety, a nie zawsze zdążę(przypomninam że odechciało mi się myć). Mirki pomocy, nie wiem co mam robić. Ciągle dostaje jakieś listy, z którymi muszę jeździć na komisariat bo są bandyckie. Jestem na bezrobociu, a ciągle nie mam czasu. Potrzeba mi kogoś do pomocy przy posiadłości(Porąbać drzewko, węgla nanieść, posprzątać i tak dalej i tak dalej).
#kononowicz
  • 4