Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 14
217 789,23 - 14,50 = 217 774,73

Trudno ostatnio było mi się zebrać :/. Za dużo pracy, brak sił lub wiatr który mnie zniechęcił. Nie mam też za bardzo stroju na taką pogodę, chociaż nie wiem czy cokolwiek dało by radę xD.
Wczoraj udało się wreszcie wyjść, pogoda w Bydgoszczy też rozpieszczała :). No elegancko było i musiałem skorzystać.
Standardowo Myślęcinek i ogród botaniczny :). Jak poprawi się forma to może zmienię trasę, ale obecna jeszcze mi się nie znudziła.

#sztafeta #bieganie #ruszbydgoszcz #biegambolubie #cpajsport

Skrypt | Statystyki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam też za bardzo stroju na taką pogodę


@nuj-ip: biegałem kilka dni temu, pewnie pogoda podobna:
- podkoszulka termiczna - ~50zł
- stary sweter - 0zł (naprawdę stary, lekko podarty, biegam jak żul)
- koszulka techniczna - 0zł
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: wiatrówki się jeszcze nie dorobiłem. No ale wiatr był mega silny, wątpię czy by coś pomogła. A może po prostu szukałam wymówki. Z drugiej strony biec w mega kiepską pogodę i ryzykować rozchorowanie to słabo.
  • Odpowiedz
@sz-n: z zimnem nie mamy mnie dużego problemu do -5 biegam w koszulce i bluzie do biegania i jest git. Ale jak jest już większy wiatr to bluza jest słaba :/. No może jednak musiał bym się rozejrzeć za jakąś wiatrówka. Z drugiej strony też nie mam jakiegoś dużego parcia żeby biegać jak są kiepskie warunki.
  • Odpowiedz
Oczywiście kwestia odbioru temperatury jest indywidualna


@sz-n: ja tam jestem zmarzluchem, a w tamtym pierwszym komentarzu chodziło mi bardziej - niech próbuje z tego co ma w domu, pewnie się uda mu wyjść aby było cieplej. Ważne jest aby było warstwowo i tyle.
to taki lekki sweterek, względnie cienki, ale biegam w nim już nie wiem którą zimę. Taki set mi kiedyś powstał, jest fajnie, jest przyjemnie i się tego
  • Odpowiedz