Wpis z mikrobloga

Mirki znowu ta sama akcja, kilka lat temu kupiłem nowe #ps4 pro, rozpakowuje i brzęczą te pieprzone cewki. Na ogół gram w nocy na przyciszonej głośności wiec to było słychać. Po kilku dniach zawiozłem do sklepu to zamiast wymiany konsola pojechała na serwis gdzie nie widzieli problemu. Kij, pograłem i sprzedałem.
2 dni temu kupiłem przez internet na stronie #mediaexpert #ps5 podłączam wszystko pięknie, gram no i dalej to brzęczenie cewek zmieniające natężenie w zależności czy konsola jest w menu lub podczas obciążenia. No kurde nie da się z tym grać bo to strasznie irytuje, zrobisz jakiś ruch w grze to zmienia się co sekundę to bzyczenie. Zgłosiłem reklamacje z tytułu rękojmi i może uda się wymienić na nową. Kolega ma ps5 to mówi że nic takiego nie ma, ale podejdę dzisiaj i jeszcze obczaje co i jak. A u was jak wyglada sprawa z tymi cewkami? Człowiek myśli że kupi nową konsolę, że może w końcu ogarnęli temat to nie - 3k poszło i dalej ten sam syf! Tfu! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 12
@mxhugo: No, najwidoczniej XD. Może od razu nastawili się na to, że PS5 będzie często serwisowane, a taki glut tylko problemy sprawa (zobacz filmiki jak naprawiają xboxa, zdarcie tego gluta to straszna męczarnia dla serwisanta).
@bedoe7s: Ja nie słyszę brzęczenia (mam ps5 od premiery), ale po pierwsze gram na słuchawkach, a po drugie możliwe, że nawet jak by było to bym nie słyszał (jak np. żarówka piszczy/brzęczy to np. nie słyszę). Z drugiej strony, żona ma słuch prawie że absolutny, więc by mi powiedziała ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kooolega: No jak grasz na słuchawkach to wiadomo że nie słyszysz. A żona zna się na konsolach i wie jaki ma dźwięk oddawać?
@M83_: żonie bardzo przeszkadzają wszelkie brzęczenia i piski, więc zakładam, że by zauważyła.
No ale wiadomo, jest możliwość, że mam to, ale nikt nie słyszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bedoe7s: Każda konsola ps5 brzęczy, ale kurcze nie jest to jakiś bardzo irytujący dźwięk, jest on cichy i często zagłuszany przez głośniki telewizora. Mnie to brzęczenie wgl nie przeszkadza, bo jest naprawdę ciche.