Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
Mój ojciec wrócił wczoraj późnym wieczorem z roboty i opowiedział mi co się tam u nich ostatnio w zakładzie #!$%@?ło. Musicie wiedzieć że stary pracuje na hali gdzie się pakuje sery, serki itp. No i wczoraj kiedy stał tam przy takich taśmach którymi jadą te sery, serki itd. zobaczył jakiegoś faceta, który stał przy tych taśmach i coś przekładał. Kiedy ojciec podszedł bliżej zobaczył że z każdego opakowania z taśmy na której jechały sery idące do polskich sklepów gość #!$%@? kilka plasterków i przekłada do opakowań z taśmy z serami na eksport do Niemiec. Kiedy tata grzecznie zwrócił mu uwagę żeby się #!$%@?ł od tych serów, to on wtedy szybko się odwrócił, krzyknął FÜR DEUTSCHLAND i uciekł wyjściem ewakuacyjnym.
Ojciec wrócił z roboty taki #!$%@? na platformę że do dziś nim telepie. Siedzi taki #!$%@? w fotelu i w kółko powtarza że od początku miał rację że głosował na PiS. Uspokaja się dopiero jak obejrzy główne wydanie wiadomości. Zasypia wtedy w fotelu i mamrocze przez sen teksty z pasków tvp, wtrącając od czasu do czasu ile kasy rozdali za PO.

Żeby nie było że sobie tą historię wymyśliłem - specjalnie poszedłem dzisiaj z samego rana do Biedronki zobaczyć te sery i faktycznie z każdego opakowania było ubrane kilka plasterków (powinno być 400g). Gdyby ktoś nie wierzył zrobiłem zdjęcie:

Pobierz
źródło: comment_16437027730TZGoetnwEx1LgaSkOqdgK.jpg
  • 6