Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BiletNaKrucjate: wydaje mi się że się nie dogadali o to że Coobcio mu coś #!$%@?ł z Saabem i później pojechał gdzieś na Podlasie to ogarniać i od tego czasu już nie nagrywa już nic u niego bo i auta chyba się pozbył, teraz ma jakiegoś Syfika czy coś takiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@BiletNaKrucjate: w skrócie ładował kasę w Saaba u Coobcia i wciąż nie chciało jechać, mimo że graty miały potencjał, co zawody wychodziła jakaś lipa. Oddał auto do Turbolaabu i udało się ogarnąć, z tego co pamiętam to chłopaki pokazali np map sensor który wisiał na kabelkach bo był od modelu z inną wtyczką ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie na próbę to OK, ale to tak jeździło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: e to ja pamiętam na początku że wpadał z jakimś aparatem, GoPro chyba i audio miał też ogarnięte, na pewno przynajmniej fotki strzelał tym aparatem. Może być tak że z czasem uznał to za przerost formy nad treścią i wystarcza mu obrazek np z iPhone'a :P albo to był właśnie fotograficzny sprzęt. Nie oglądałem ich już dosyć dawno, może być ponad rok, więc pisałem tylko o tym co kojarzyłem z