Wpis z mikrobloga

@Krzysio_misio12: Widziałeś jakąś walkę tego Samociuka czy opierasz się na rekordzie? Bo ja widziałem typ w MMA zbił ludzi tylko z ujemnym rekordem + Izu Ugonoha, który go w pierwszej rundzie praktycznie skatował tylko w 2 zabrakło mu tlenu i praktycznie słaniał się na nogach nie zdając żadnego ciosu.
Taki z niego super fighter jak z Alana Kwiecińskiego z którym Denis będzie się bił.

Denis nie ma ani techniki ani kondycji,
@Napierii: Każdy ma szanse z Denisem, kto nie ma szczęki ze szkła i kondycji emeryta. Jego wystarczy zmęczyć a potem wypunktować. A po walkach Soroko czego jak czego ale kondycji i umiejętności przyjmowania ciosów odjąć mu nie można.
@Krzysio_misio12: Kita jest obecnie średniakiem KSW, do walki z nim podchodził po dwóch porażkach z rzędu, jeśli walcząc z takim rywalem nie tyle przegrywasz tylko dostajesz sromotny #!$%@? to co jak co ale żadnym kandydatem na solidnego ciężkiego w KSW nie jesteś. Co najwyżej typem do nabijania rekordów dla prospektów.
@rakiwo: ale ja nie robię z niego żadnego zabijaki, tylko opieram swój wniosek na faktach:
1. waga - Soroko to 93 kg, a Denis ok. 120 kg

Przypomnij sobie co Szachta, o podobnej wadze, o 20 cm niższy, robił z Soroko w oktagonie ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. umiejętności - Soroko nie ma żadnej techniki, "Duży" też nie jest orłem stójki, ale jakiekolwiek zaplecze w przeciwieństwie do