Wpis z mikrobloga

@kasperski113 W sumie nie powinienem Cię wołać tutaj, dawać ci tej atencji, blichtru chwały, w której tak lubisz się chłeptać. Dzisiaj pokazałeś swoje oblicze, niczym pasożyt, ludzka wsza, pchła żywisz się kogoś krwią, bawi cię zgnojenie kogoś, poczucie się kimś lepszym. Tag jest toksyczny, dużo tutaj rzeczy z którymi większość w mniejszym lub w większym stopniu utożsamia, pokazujemy tutaj także naszą zawiść, zgorzknienie, złe emocje. Tylko że to ty jesteś niczym obozowe kapo, albo urka z gułagu który dzięki poparciu zwierzchnictwa obozowego może innych gnoić. Dla mnie jesteś osobą zdrowo zepsutą, która karmi się kogoś złymi emocjami, triumfując że udało się kogoś zaszczuć, zniszczyć, ośmieszyć. Czując chwilową ekstazę, orgazm jesteś zwykłą hieną, która ukochała padlinę. Mało co Cię powinno obchodzić, że @AntemuralePrzegrywitatis ma problemy jak nie chcesz mu pomóc, że ma długi po działalności. Chwaliłeś się swoimi 20k oszczędności z konta, jakbyś miał kontakt z ludźmi wiedziałbyś, słyszał, znał przykłady z swojego otoczenia że wystarczy jedna faktura niezapłacona i leżysz, nie masz na opłaty dla hurtowni, pracowników, możesz się ubiegać o swoje pieniądze, tylko że jesteś ostatni po państwie, większych instytucjach który odzyskasz kasę, czyli szanse są zerowe. A to że ktoś popadł w problemy, w uzależnienia, nie powinno Cię obchodzić, że jego sytuacja wygląda tak a nie inaczej. Jeżeli tak przez całe życie traktowałeś ludzi, to pięknie Cię rodzice w tym Wrocławiu do którego każdego zapraszasz na sparing pięknie wychowali. Jakie ty niskie instynkty, wartości przedstawiasz że grozisz, zapraszasz ludzi na solówki, istna komedia, jesteś parodią człowieczeństwa. Dla mnie jesteś kompletnie skończonym człowiekiem, który zatracił się w nienawiści, głupocie będącej podobną ideologią do nazizmu, rasizmu, zniszczyć, zaszczuć słabszych, gorszych, żeby poczuć się lepszym, kimś, będąc tak naprawdę nikim.
#przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: ale ty teraz sobie zmieniasz, zeby bylo pod twoja narracje xD nigdy nie wywolalem nikogo losowego, oznaczalem osoby ktorych dzialalnosc na tagu polegala glownie na pisaniu o tym, ze polki sie puszczaja, albo jakie to normictwo jest zle, do reszty nie mam co sie nawet odnosic, bo juz o tym pisalem, i mozesz juz nie pisac, bo nie mam zamiaru pisac wielokrotnie tego samego
  • Odpowiedz