Wpis z mikrobloga

@kasperski113 W sumie nie powinienem Cię wołać tutaj, dawać ci tej atencji, blichtru chwały, w której tak lubisz się chłeptać. Dzisiaj pokazałeś swoje oblicze, niczym pasożyt, ludzka wsza, pchła żywisz się kogoś krwią, bawi cię zgnojenie kogoś, poczucie się kimś lepszym. Tag jest toksyczny, dużo tutaj rzeczy z którymi większość w mniejszym lub w większym stopniu utożsamia, pokazujemy tutaj także naszą zawiść, zgorzknienie, złe emocje. Tylko że to ty jesteś niczym obozowe kapo, albo urka z gułagu który dzięki poparciu zwierzchnictwa obozowego może innych gnoić. Dla mnie jesteś osobą zdrowo zepsutą, która karmi się kogoś złymi emocjami, triumfując że udało się kogoś zaszczuć, zniszczyć, ośmieszyć. Czując chwilową ekstazę, orgazm jesteś zwykłą hieną, która ukochała padlinę. Mało co Cię powinno obchodzić, że @AntemuralePrzegrywitatis ma problemy jak nie chcesz mu pomóc, że ma długi po działalności. Chwaliłeś się swoimi 20k oszczędności z konta, jakbyś miał kontakt z ludźmi wiedziałbyś, słyszał, znał przykłady z swojego otoczenia że wystarczy jedna faktura niezapłacona i leżysz, nie masz na opłaty dla hurtowni, pracowników, możesz się ubiegać o swoje pieniądze, tylko że jesteś ostatni po państwie, większych instytucjach który odzyskasz kasę, czyli szanse są zerowe. A to że ktoś popadł w problemy, w uzależnienia, nie powinno Cię obchodzić, że jego sytuacja wygląda tak a nie inaczej. Jeżeli tak przez całe życie traktowałeś ludzi, to pięknie Cię rodzice w tym Wrocławiu do którego każdego zapraszasz na sparing pięknie wychowali. Jakie ty niskie instynkty, wartości przedstawiasz że grozisz, zapraszasz ludzi na solówki, istna komedia, jesteś parodią człowieczeństwa. Dla mnie jesteś kompletnie skończonym człowiekiem, który zatracił się w nienawiści, głupocie będącej podobną ideologią do nazizmu, rasizmu, zniszczyć, zaszczuć słabszych, gorszych, żeby poczuć się lepszym, kimś, będąc tak naprawdę nikim.
#przegryw
  • 21
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: mimo to dalej nie jestem nawet w polowie toksyczny tak jak wiekszosc z tegu tagu, czy antemurale, ktory w co drugim wpisie sieje nienawisc i wyzywanie bez powodu, poza tym okolo tydzien temu mowil, zebym juz o nim nie gadal, wiec powiedzialem, ze nie ma problemu, poki on nie bedzie poruszal mojego tematu, nie udalo mu sie dlugo wytrzymac, wiec wczoraj go ostrzeglem, i zaczal pyszczec, stad dzisiaj dostal pocisk
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: nic nie bylo pisane na priv, wszystko bylo pisane publicznie, chcesz to sobie sprawdz, a pozniej pisz swoje wysrywy, ktore nijak maja sie z prawda, poza tym nie rob ze mnie jakiegos kata, bo wielokrotnie pisalem, ze wspolczuje przegrywom z prawdziwymi problemami, a nie takimi co w co drugim zdaniu obrazaja kobiety bez powodu
@kasperski113: współczujesz, wielokrotnie to pokazywałeś, pisałeś. Ciągły pojazd po nim, po tym co go naprawdę bolało, i ty to zauważyłeś, jego jdg, choć kiedyś mu się dobrze wiodło, problemów z uzależnieniem.... Dla mnie to szkoda więcej już pisać, wszystko co miałem napisać Ci napisałem. I tak tego nie zrozumiesz, ważne że kogoś zniszczyłeś, zaszczułeś, że srasz tu na ludzi, znalazłeś sobie temat kobiet, wycierasz sobie nimi twarz, z tej piany co
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: przeciez wchodzac na moj profil znajdziesz wpisy, w ktorych wielokrotnie pisalem, ze wspolczuje przegrywom, ale z PRAWDZIWYMI problemami, nie takie, ze kobieta ich nie chce, bo to zwyczajnie ich wina, co do zniszczenia, nikogo nie zniszczylem, zapewne za kilka dni wroci, i znowu bedzie pisal gowno posty, i nie wycieram sobie mordy tematem kobiet, wystarczy przejrzec ten tag
@kasperski113: Przecież wszyscy dobrze widzą, znają twoją działalność tutaj. Za kogo masz ludzi, aż tak masz ego rozbujane że myślisz że są idiotami, a ty jednostką wybitnie objawioną?> bo to zwyczajnie ich wina

bo to zwyczajnie ich wina


@kasperski113: problemy jakie takie osoby jak Ty w nich zasiały swoim zachowaniem, to ich wina, problemy rodzinne, materialne, środowiskowe, zdrowotne, TO ICH WINA

nikogo nie zniszczylem


A co robiłeś, ciągłe ataki, niszczenie
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: i widzisz, znowu probujesz mi cos wmowic, co nie mialo miejsca, nie lubie sie powtarzac, ale widze, ze musze zrobic to kolejny raz, nie obrazalem wszystkich przegrywow, tylko tych toksycznych, i piszacych farmazony glownie o kobietach i o jak to mowicie normikach, nigdy nie smialem sie z przegrywow, ktore mialy problemy rodzinne, materialne, jedynie z antemurale, bo mnie po prostu #!$%@?, ataki kieruje do tych toksycznych przegrywow, natomiast co to