Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jakie konto bankowe polecacie dla dorosłych tj. powyżej 26 roku życia?

Czas #!$%@? jak #!$%@? po mięsnym, jeszcze chwilę temu PIT 0 i zniżki studenckie, a teraz podatki, brak nieruchomości i opłaty za konto bankowe, nosz ja pi***ole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co polecacie? Zależy mi na tym by samo prowadzenie konta było bezpłatne/jak najtańsze + bardzo mi zależy nad drugim kontem walutowym includo, gdyż w tym roku chcę spróbować pracy za granicą gdzie będę zarabiać w euro.

Do tej pory miałem Millenium, wcześniej też mBank. Ogólnie jestem zadowolony z Millenium jednak nie będę mieć wyrzutów by przejść do lepszej opcji, o ile taka jest :P

Sprawdzałem pobieżnie rankingi ale wicie, rozumicie, dużo informacji, głowa boli i to trzeba usiąść na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bank #kontobankowe #mbank #millenium #santander #finanse
  • 5
  • Odpowiedz
@fan_comy: lukaj gdzie sobie zarobisz za założenie konta - np. Santander: https://bankobranie.blogspot.com/2021/12/santander-nowy-rok-z-nowym-kontem.html (duży atut to darmowe przelewy natychmiastowe). Konto walutowe też można oczywiście założyć (darmowo prowadzone, jak na koncie będzie średnie miesięczne saldo 20 jednostek tej waluty, czyli 20 euro; karta do konta osobistego jest wielowalutowa, więc można ją podpiąć do walutowego).
  • Odpowiedz
@fan_comy: Ja przed ukończeniem 26 roku życia miałem Millennium i konto 360 Student, po ukończeniu 26 lat konto Student automatycznie przekształca się w konto normalne i nie widziałem żadnego powodu aby rezygnować z tego banku. Wszystko jest za free, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, itp. Trzeba bodajże tylko zapewnić dochód na to konto min. 1000 zł i zrobić jedną transakcję kartą, bo inaczej pobierze jakieś 6-7 zł jak dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
@fan_comy: Zapraszamy do nas i polecamy bezpłatne PKO Konto za Zero. W ramach konta oferujemy:
wielowalutową kartę debetową,
przelewy w serwisie internetowym iPKO, aplikacji mobilnej IKO i oddziale,
powiadomienia SMS o zdarzeniach na koncie.

Aby karta była bezpłatna, wystarczy zapłacić nią 5 razy bezgotówkowo (z wyjątkiem przelewów) lub BLIKIEM w okresie rozliczeniowym. W pozostałych przypadkach pobieramy opłatę 10 zł miesięcznie.

Konto można obsługiwać przez serwis internetowy iPKO i aplikację mobilną IKO.
  • Odpowiedz