Wpis z mikrobloga

Osoba która wspominam #!$%@? w swoim urzędzie 6/4 roboty. Nawet po godzinach. Ale niestety się wymyka stereotypom.


@EnderWiggin:
Bo musi nadrabiać za koleżankę, która robi 1/2 swojej roboty a odpowiedzialność za ogarnięcie spraw leży równo na całym dziale. ¯\_(ツ)_/¯

zautomatyzowanie czegoś, kończyło się stopowaniem.

@saviola7:
Standard, bo nie daj Boże kierownik nie zrozumie nowego rozwiązania i jak on wtedy będzie wyglądał w oczach swojego przełożonego?
@EnderWiggin: Myślę, że kluczem tutaj są niskie zarobki. Większość facetów nie pójdzie pracować do instytucji, gdzie zarabia się mało i szanse awansu są prawie żadne. Podobnie mają przecież nauczycielki czy pielęgniarki.

Albo może patrząc na to z drugiej strony - gdyby było więcej facetów, to i płace poszłyby w górę (np. zobacz jak górnicy potrafią walczyć o swoje). Kobiety raczej siedzą cicho, bo są tego nauczone.
I gdzie nie spojrzysz same dupy. Prawie 0 facetów. I jak #!$%@? ta administracja ma normalnie działać ?


@EnderWiggin: Wypluj to słowo, żeby zatrudniać facetów na takie stanowiska. Babki mają jakieś naturalne predyspozycje do nudnych i powtarzalnych zadań.
Np. w markecie, jak na kasie siedzi typ, to będzie się bujał z kostką masła, żeby ją tam poprawnie ułożyć nad skanerem, gdzie babka raz dwa pika wszystko jak leci.
Tak samo w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saviola7: Otóż jestem odmiennego zdania. Znam z autopsii. Osoba która wspominam #!$%@? w swoim urzędzie 6/4 roboty. Nawet po godzinach. Ale niestety się wymyka stereotypom.
@EnderWiggin: tylko po co pracuje więcej niż ma w umowie?
@EnderWiggin facetów nie chcą tak zatrudniać, plus mało facetów się w ogóle zgłasza na takie prace, byłem na rozmowie o pracę to było chyba kilkanaście innych dziewczyn i ja jedyny facet xD
@BajerOp: Trochę krzywo podlinkowałeś. Ale wyobraź sobie, że ludzie mają jakieś ambicje, żeby "firma" radziła sobie lepiej, dzięki czemu mogła więcej zarabiać. Na przykład automatyzując coś, mógłbyś oszczędzić 10% czasu wszystkich innych pracowników. Wtedy można zredukować etat albo zwiększyć jakość usług.
P.S. W normalnych firmach jak ktoś pracuje ponad umowę, to szybciej awansuje i ma częściej podwyżki.
@EnderWiggin: no i prawilnie.

urząd to odpowiednie miejsce dla kobiet.

nie trzeba się czegokolwiek uczyć, starać, broń Boże poprawiać i usprawniać - zakres cech znakomicie wpisuje się w ta płeć.