Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Mrbimbek: w zamyśle ta kasa powinna być przeznaczona na infrastrukturę energetyczną. Zmiany które mogłyby zmniejszyć koszty wytworzenia energii w tym też przez redukcję emisji CO2. Za to co nasz kraj zarobił na emisjach można było zbudować atomówkę. Zamiast tego kasa jest #!$%@? na budowanie PR partii rządzącej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wire: Mogli już 2137x wybudować elektrownię atomową, ale polactwo obsrało zbroję, dlatego każdy, absolutnie każdy, sąsiad polski ma albo miał elektrownię atomową. No ale nie my.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wire: mogliby wspomniec ze polsza dostala limity tylko mati zaraz je sprzedal niemcom, po czym sie chwalił ze mamy 72mld nadwyzki.
wiec dodatkowe 60% ceny pradu placisz bo mati potrzebowal kielbasy wyborczej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Jegwan: dokładnie tak, gdyby przeznaczyli je na modernizację energetyki tak jak nakazała Unia to Twoje rachunki za prąd zaczęłyby maleć. Na niewykorzystanych uprawnieniach państwo też może zarobić, nawet lepiej niż na sprzedanych krajowo. Co tak na marginesie zrobił, żeby później musieć kupić jeszcze drożej.

Haraczem to byś mógł nazywać gdyby Unia zabierała coś dla siebie. To miał być sposób na skłonienie państw Unii to pójścia w bardziej przyszłościowe i ekologiczne rozwiązania.