Wpis z mikrobloga

  • 3
Co to w ogóle za pomysł chwalić się kilkunastoletnia marka premium ¯_(ツ)_/¯ komu to imponuje jak na ulicy mnóstwo nówek z leasingu
  • Odpowiedz
  • 13
@kiwors: ziomeczku, takie C63 kupić i utrzymać to nadal nie jest hop siup. ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Kupić" nowe BMW z 2.0 dizelkiem w leasingu to nie jest żaden wyczyn.
  • Odpowiedz
"Kupić" nowe BMW z 2.0 dizelkiem w leasingu to nie jest żaden wyczyn.


@Jubei: Jednak nawet to jest. Leasing to słowo, które od razu działa na przegranych biedaków jak płachta na byka, a wszyscy zapominają, że na dzień dobry trzeba wrzucić jakieś 20k i rata miesięczna będzie zwykle miedzy 2, a 3 tysiące. Raczej byle obsrańca na to nie stać.
  • Odpowiedz
@ZaczynamOdNowa: takie wpisy mnie tylko uświadamiają jak bardzo ta strona jest toksyczna. Widziałem oryginalny post i nie powiem ale gdzieś tam podświadomie zadałem sobie pytanie co zrobiłem w życiu źle ze jeszcze takim autem nie jeżdżę XD.
  • Odpowiedz
Co to w ogóle za pomysł chwalić się kilkunastoletnia marka premium ¯\(ツ)/¯ komu to imponuje jak na ulicy mnóstwo nówek z leasingu


@kiwors: panie to auto to rodzynek i unikat. Takie to trzeba wstawić do garażu, bo jego cena będzie tylko rosnąć z tego względu, że ta absurdalna wersja silnikowa w C klasie to czyste kuriozum - pojemność 6.2 litra. Ktoś w Mercu oszalał i już więcej to się nigdy nie
  • Odpowiedz
@Rynia: 2/100 #stozdemaskowanychbajkopisarzy xD

@mlodyernest: właśnie dlatego poświęciłem swój czas w niedzielę wieczór żeby takim jak Ty pokazać, ze nic źle nie zrobiłeś, po prostu tu jest dużo takich szmat z małym pisiorkiem, które muszą się dowartościować ( ͡° ͜ʖ ͡°) od razu wyczułem, że to jeden z nich.

Nie mówię, ze na wykopie nie ma ludzi bogatych, są i to z furami na które w
  • Odpowiedz