Wpis z mikrobloga

@SGame: macie jakiś serwer noob-friendly czy jak w każdej takiej grze chwilę po starcie zawodowcy ciebie zmiotą z planszy ? bo zagrałbym sobie ale na takim z pvp-off ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaiborr: Cześć, wydaje mi się że nie mamy hardkorowych graczy którzy niszczą nowych. Co więcej, są tacy który chętnie pomogą nowym. Do 100.000 punktów jest ochrona graczy więc tydzień powinien być spokój. Później jest też ochrona że 50x mocniejszy nie może atakować.
@SGame: Kiedyś chyba zacząłem w to grać ale szybko przestałem, teraz już nie będę ale zaczekam na start nowego "uniwersum" i zacznę o ile nie zapomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i powiedz mi jeszcze jak wygląda sprawa pay-to-win ? bo wszystkie praktycznie gry przeglądarkowe dają ogromne bonusu za płacenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaiborr:
Z platnych opcji:
Oficerowie ktorzy daja +50 wydobycia, 50% mniejszy czas badan, wiecej slotow floty, dodatkowy slot ekspedycji
Przenoszenie planety
Zwiekszenie liczby pol na planecie.
Tyle

Zadnego kupowania surowcow, zadnych kontenerow, darmowy handlarz etc. Staralem sie zrobic jak najmniej. Na u3 na przyklad byl platny handlarz trytem i kontenery. Ale zrezygnowalem z tego, nie traktuje tej gry jako jakis zarobek. Aby na serwer i domene bylo.