Wpis z mikrobloga

#telefony #s20fe #android

Witam. Co jest sensownego z telefonów do 2K? Obecnie mam na oku s20Fe, za dwójkę można wziąć. Tyle że to już trochę stara słuchawka a nauczony doświadczeniem po aktualizacjach softu są problemy. czy są jacyś posiadacze s20fe po aktualizacjach i mogą powiedzieć czy wszystko działa? czy jednak pewne funkcje przestają działać.

Obecnie mam Mi Mix 3 ale mam dość tego #!$%@? softu, jak odpadła mi teraz druga krytyczna funkcjonalność mówię dość, i zmieniam telefon. Szkoda, bo wykonanie perfekcja nie ma się do czego przyczepić podoba mi się też, no ale soft to porażka. jak to chińczyki.

Jakby ktoś miał propozycje innych słuchawek do 2K które nie są chińczykami to chętnie przeczytam ;)
  • 4
@rdy: Dzięki za propozycję, w żadnym poradniku o tym modelu nie wspominano. Powiem Ci że też mnie poniekąd zaciekawiło bo lubię cieniutkie telefony a ten ma tylko 7mm grubości.

Cena niższa o 260zł to też plus, ale jednak na dużo kompromisów musiałbym pójść. Po krótkim resarchu, bateria i tak będzie lepsza od obecnego telefonu, w zasadzie ten samo poziom ale jednak ciut lepiej trzyma ta motka. Dźwiękowo wypada też słabo, ale
@r5678: No jest bardzo cienki, w porównaniu do mojego głownego OP9 Pro to jest giga różnica. Ale wysepka z aparatami słabo wystaje i telefon nierówno leży na płaskim jak nie używasz case

Aparat wydaje się raczej ok na pierwszy rzut oka, ale nie testowałem go mocno. Ekran bardzo spoko, OLED

Bezprzewodowego nie ma na pewno, ma fast charge kablem chyba do 30W i działa z moją ładowarką 65W od oneplusa o
@r5678: Mam s20fe od dwóch dni, na którego przesiadłem się z mate 10 pro. I kilka takich moich wniosków:
Przede wszystkim rzuca się w oczy wyświetlacz - bardzo ładnie wszystko na nim wygląda i mimo że przy wyborze w ogóle nie zwracałem na to uwagi to pozytywnie mnie zaskoczył.
Aparat szału nie robi - zdjęcia są ok, ale nie widzę znacznej różnicy w porównaniu do poprzedniego telefonu. Na plus szerokokątny obiektyw