Wpis z mikrobloga

@redemptor Potwierdzam. Kiedyś były takie w miarę (no takie średnie, ale dało się zjeść). W zeszłym roku po dłuższej przerwie kupiłem te ich pierogi. Na opakowaniu był napis "nowa formuła". Zjadłem ledwo dwa, a resztę wyrzuciłem, jakąś chemią smakowały.

Te pierogi z biedronki Swojska chata są ok (jak na kupne)
  • Odpowiedz
@Grzibb: Pewnie gdyby była pocięta i rozłożona równo na całej zapiekance ta szynka, to nie zauważyłbyś niczego dziwnego w ilości xD.
  • Odpowiedz
czemu drugim składnikiem jest woda


@Neaopoliti:
A czemu ciało ludzkie składa się w 74% z wody? Bez wody byłby suchar, a nie zapiekanka.
Wiesz jak się ciasto drożdżowe robi?
Jaki sens kupować gotową zapiekankę? Zrobienie samemu takiej jak się chce to mniej niż 5 minut roboty.
I nie będziesz musiał wpieprzać produktu seropodobnego.
  • Odpowiedz
@Grzibb: #!$%@? jak ja nienawidzę tej firmy. Ich produkty nadają się tylko do #!$%@? do kosza, a najgorsze jest to, że w sklepach w Londynie na półkach z polskimi produktami jest pełno ich syfu.
Jakiś obcokrajowiec zechce spróbować czegoś polskiego i polska kuchnia zostanie mu obrzydzona na zawsze.
Producenci tego #!$%@? powinni siedzieć w kryminale
  • Odpowiedz
@Futsalista_cisowianka: w papapedro w zeszłym roku miałem kawałek metalu, opisałem, zdjęcia dołączyłem i wysłałem do nich to na przeprosiny wysłali mi z działu marketingu jakieś śmieci typu drewniana szpatulka do patelni z logiem firmy, worek na kapcie notes długopis xd #!$%@?ć tą ich firmę
  • Odpowiedz