Wpis z mikrobloga

Niedawno poznalem na badoo pewną laske. Według mnie mocne 7-8/10. Szybko przeszliśmy na snapa, bo zawsze jak z jakas sie uda popisać na badoo/tinderze to staram sie przejsc na jakies social media, aby sie wyróżnić spośród samców co piszą tam godzinami. Z racji tego, że wiem że jest dużo fejkow kazalem się jej zweryfikować. Zrobiła to, więc była realna.
No i tak piszemy, laska ogolnie chętna na fwb.
I raz temat pogadanki zszedl na zabiegi kosmetyczne. Mowila, że chce sobie zrobić usta i cycki. Ja napisałem, że chciałbym szczeke na idealny kwadrat zrobić kwasem hialuronowym. Laska powiedziała, że mnie #!$%@?ło bo już teraz jestem mega przystojny i żebym nie robił się na kolejnego klona z instagrama. W sumie to było miłe, skoro taka hot laska takie coś mi pisze.
Ostatecznie w dniu 1 spotkania 0 odzewu z jej strony. Kontakt umarł. A kolejnego dnia mnie zablokowała.
Eh. Teraz już wiem, że bez zabiegów kosmetycznych się nie obejdzie.
#badoo #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #seks #logikarozowychpaskow
  • 10
@Felixu: Odpisałeś jej, że ma spoko cycki i usta i nie musi ich zmieniać? Czy przyjąłeś jej komplement i pozostawiłeś ją z myślą, że powinna sobie zrobić te usta i cycki, bo ma krzywe cyce i brzydkie usta twoim zdaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: