Wpis z mikrobloga

@UzurpatorZygfryd: Dla normalnego człowieka to nie jest wcale dużo. Załóżmy, że nie jesz praktycznie w domu, więc ma na same jedzenie można wydać 200-300 zł dziennie. To już jest 8-9k miesięcznie, imprezy weekendowe jakieś 2-3k, benzyna, subskrypcje, zakupy ciuchowe i inne wydatki. Tak się powinno żyć, a nie jakieś minimum egzystencjonalnie.
  • Odpowiedz
no widzę że zaczałem temat z walutą, ja w Escape Form Tarkov wczoraj wyciągnąłem tyle(growych rubli), ile ona w pół roku;)
Teraz jak patrzę na takie zdjęcia, to jak z częściami ciała aktorek prono, nawet jak usta naturalne, to przez to że 7/10 ma zrobione zastrzykami, to już mnie nie "poruszają" a odrzucają.
  • Odpowiedz
Dla normalnego człowieka to nie jest wcale dużo. Załóżmy, że nie jesz praktycznie w domu, więc ma na same jedzenie można wydać 200-300 zł dziennie. To już jest 8-9k miesięcznie, imprezy weekendowe jakieś 2-3k, benzyna, subskrypcje, zakupy ciuchowe i inne wydatki. Tak się powinno żyć, a nie jakieś minimum egzystencjonalnie.


@dziekuje: z opowiadań ludzi którzy byli wiem że za tyle żyją w Norwegii/Islandii(z poprawka na to że tam drożej, choć też
  • Odpowiedz