Wpis z mikrobloga

#warframe #gry #zalesie

Dlaczego ta gra jest taka prosta? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedyną przeszkodą przed ukończeniem właściwie czegokolwiek tutaj jest czas. Wszystko jest w zasięgu ręki.

Najpierw myślałem że te otwarte światy to będzie jakieś wyzwanie. Potem Steel Path, niby mobki 150+. A tu nie dość że nagrody ze SP są śmieszne, to wystarczy średni-jako-taki Nukor + slash melee żeby wysadzić całą mapę. W zasadzie jedynym elementem gry gdzie trzeba myśleć są Eidolony, bo nie polegają na spamowaniu randomowymi umiejętnościami oraz ciachania mieczem w rytm spin-to-win.

Wydawca się sili na nie wiadomo jakie wyzwania, ninja in space, wciągającą fabułę (lol) a tak na prawdę wszystko póki co zmierza w kierunku bycia pustą wydmuszką.

Wypaliłem się znowu. Wrócę przy następnym update xD

PS: Ten filmik dobrze obrazuje kolejny problem tej gierki. Mianowicie brak tłumaczenia czegokolwiek po przejściu pierwszej sekwencji. Z większością bzdur trzeba leciec do wiki bo nic nigdzie nie jest opisane
Gavilar - #warframe #gry #zalesie 

Dlaczego ta gra jest taka prosta? ( ͡° ʖ̯ ͡°) J...
  • 7
@Gavilar: ja mam ponad 2200h, mr21, wszystkie framy ktore chcialem to mam, wszystkie bronie ciekawsze tez, wszystkie questy skonczone i praktycznie nie ma sensu grac bo wszystko co chcialem osiagnac to osiagnalem xD a lvlowac wszystkich guwno broni mi sie nie chce bo juz mr14 daje dostep do wszystkich broni a siedzenie voltem na spocie i klikanie [4] co pare sekund nie sprawia przyjemnosci xD

i pomimo tego ze gra staje
bo juz mr14 daje dostep do wszystkich broni


@synbozy777: O to to. Ja wbiłem MR 20 tylko dlatego że ta dwójka z przodu lepiej wygląda xd
Mogli by zrobić jakiś element gry dostępny od MR20/MR25 to ten grind miałby chociaż jakiś sens. Albo lepsze nagrody za Survival ponad 24 godziny bo tacy agenci też są. Ale nie, jest rotacja ABCD i elo :D

Prime resurgence to pierwszy event od pojawienia się
@Gavilar:
Polecam pograć hardmode czyli SP na public, misje typu interception, hijack, defence albo survival. Albo pub sortie spy. Albo zrób solo SP Ropalolysta.
Niby gra taka łatwa, a ludzie podstawowych mechanik nie ogarniają.

to wystarczy średni-jako-taki Nukor + slash melee żeby wysadzić całą mapę

To graj słabszymi broniami. Nie mam Nukora, ani Zarra, Brammy w zasadzie nie używam (zresztą jakiś śmieszny bonus ma jak większość moich Kuva broni). Nie rozumiem
@krzywy_odcinek: 'z ciekawości' jestem ciekaw czemu zrezygnowali z tych rajdów. Sam mam tylko 900h mr 24 i przyznam, ze bawie sie świetnie - czasami jest za prosto to fakt, odkrywam nowy content myślę sobie '#!$%@? będzie trzeba ogarnąć to i to, nowe taktyki, buildy' a kończy się tak, że wlatuje i mówie sobie - przecież to dla causali, bułka z masłem. Nie jest to złe bo sam oczekuje od tej gry
@piczki_i_parolki: nie tak dawno była ankieta od DE (możliwe, że jeszcze można ją wypełnić) w kwestii tego czego oczekujemy w następnym dużym updejcie. I jedną z opcji do wyboru był właśnie powrót starych rajdów. Więc może jeszcze kiedyś go zobaczymy.
O co do twojego komentarza to się zdecydowanie zgadzam. Chyba najbardziej wciągająćy i nie męczący grind jaki doświadczyłem w tego typu grach, nawet jeśli praktycznie przez większosć czasu to przelatujesz przez
@krzywy_odcinek: Nic dodać nic ująć! nie wiem czy będzie to na miejscu ale 'wf' to dla mnie swoisty fps w klimacie tibii/metina/l2 etc. wszystkiego po trochu - to się albo lubi albo nienawidzi, "50 kółek na respie w lewo czy w prawo przez 4h?" okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogromne dzięki za informację odnośnie ankiety - oddałem głos! zupełnie o tym zapomniałem więc jednak jest mała nadzieja,