Wpis z mikrobloga

@Navrazz: te gameplaye zwiększyły tylko mój hype o 200%. Grając w Network Testach właśnie zastanawiałem się czego spodziewać się po innych lokacjach i właśnie liczyłem na inne klimaty, ale nie spodziewałem się, że będą aż tak odmienne. Po jasnym, słonecznym "Pogrobnie" (XD) teraz jakieś mroczne i mgliste jeziora. Wygląda to zajebiście.. Przeciwnicy też bardzo ciekawi.
@yeradd: miałem nadzieję pograć w network testach ale niestety nie byłem jednym z tych szczęśliwców. Mam nadzieję że From Software pozostanie tym ostatnim studiem które nie odstawia chały. Całe szczęście na to się zanosi ;)
Grając w Network Testach właśnie zastanawiałem się czego spodziewać się po innych lokacjach i właśnie liczyłem na inne klimaty, ale nie spodziewałem się, że będą aż tak odmienne. Po jasnym, słonecznym "Pogrobnie" (XD) teraz jakieś mroczne i mgliste jeziora


@yeradd: nie oszukujmy sie, znajac from software spodziewam sie slonecznego pogrobnia(?), ale tez wlasnie mrocznych bagien, lokacji pelnej trucizny i zepsucia, jezior lawy, zamrozonej lokacji, lokacji zamkowej, zapyzialej wioski z chlopami i