Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek Taka praca dziennikarza, nie powinien sie denerwować na inne poglądy ludzi, chociaż on potrafi je kontrowac jako jedyny z dziennikarzy chyba, obawiac sie tez nie ma czego bo ślepy widzi ze Pan stanowski swoimi ruchami zgromadzil bardzo duze sumy pieniędzy ( i mówiąc tu bardzo duze sumy, nie mam na mysli 100 czy 200 tysięcy, tylko kwoty kilku mln złotych)
Więc wszelakich pozwów i spraw sądowych które mógłby przegrać jakims cudem
  • Odpowiedz
  • 0
@SaintWykopek @billuscher wszystkie antydepresanty trzeba brać regularnie a działanie zaczyna się dopiero najwcześniej po 2 tygodniach. Jak leki przepisane przez lekarza nie przynoszą efektu to trzeba je zmienić na inne. Kluczem do wszystkiego jest systematyczność przyjmowania. W niektórych przypadkach trzeba brać dwa różne leki żeby to miało jakiś sens.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Myślę, że to już bardziej wchodzi obycie z mediami i występy przed kamerami. Ja np. mógłbym zarzucić benzo przed tym ale i tak adrenalina by zrobiła swoje i bym się denerwował. Na pewno lepiej bym wypadł z benzo niż bez ale jednak byłoby widać zdenerwowanie, no chyba, że bym poleciał konkretnie z dawką ale to wtedy by było widać, że jestem uwalony a ja z samego zajśćia niewiele bym pamiętał.
  • Odpowiedz