Wpis z mikrobloga

Dobry miłosierny nieskończenie czcigodny Bóg bibli, Bóg katolików Jahwe :

Czytanie z księgi Izajasza 13:15-18

Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone.
Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom

Oto słowo Boże

#bekazkatoli #katolicyzm #przegryw #urojeniakatoloidalne
L.....n - Dobry miłosierny nieskończenie czcigodny Bóg bibli, Bóg katolików Jahwe :

...

źródło: comment_164339871194kilfEUCzpvOljX6ieX4O.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LonNon: Niektórzy ateiści uważają że szkoda że boga nie ma. Nigdy tego nie rozumiałem. Świat w którym by istniał tak zawistny byt to byłby nieporównywalnie większy rozpierdziel w porównaniu do tego, co teraz mamy. To tak jakby Kaczyński albo Czarnek dostali supermoce. Albo i gorzej, bo oni przynajmniej swoich by dobrze być może traktowali. A bóg z mitologii chrześcijańskiej chce wyłącznie dla siebie dobra
@altruistyczny co za głupoty? Oczywiście że wszystko aprobuje ty apologeto! :D oprócz tego co mówi żeby nie robić haha
I to są słowa Boga nie Izajasza a gdyby nawet były Izajasza to nie ma to znaczenia bo to prorok Bożyi gada to co Bóg mu objawia i czego chce.
@altruistyczny: A ciekawi mnie co powiesz na to

Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. Zabili również królów madianickich. Oprócz tych, którzy zginęli [w walce]: Ewi, Rekem, Sur, Chur i Reba - razem pięciu królów madianickich. Mieczem zabili również Balaama, syna Beora. Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. Spalili wszystkie miasta,
Oczywiście że wszystko aprobuje ty apologeto


@LonNon: Podobają mi się te Twoje czytania, ale tutaj mam wątpliwości. Apologeto, bo powiedział, że nie wszystko co przedstawiono w Biblii miało służyć za wzór? Przecież jeśli się chce celnie wytykać błędy i głupoty w biblii, to trzeba chociaż z grubsza rozumieć co się czyta. Jest wiele postaci proroków czy innych przywódców religijnych w ST, którzy w tamtym świecie przedstawionym mają na pieńku z bogiem