Wpis z mikrobloga

Duchu to pewnie sam myślał, że smerfik go nie wywali z meliny i będzie sobie dalej gnił na wersalce a Stasiek będzie mu donosił nalewki.
Skubany sam dobrze wie, że jest chory, widać, że go boli, zwija się a mimo wszystko uparcie nie chce żadnej pomocy. Dorosły chłop ucieka ze szpitala aby dalej chlać...
Mam nadzieję, że zamiast do jakiegoś mieszkania rzeczywiście trafił tam skąd przyszedł i wróci do spania na śmieciach.
Takich ludzi nie można się litować.
I ten straszny lament na czacie MaDek ojeju, on umiera, ojoj będą problemy itd, znalazły się bohaterki co zamiast zająć się swoim bachorem całymi dniami siedzą przed komputerami oglądając dwóch pijaków i wylewając swoje "mądrości" na patoczacie.
#papasmerfik #patostreamy
  • 9
@lelumpolelum2019: ja nie kumam tego, że on nie chce iśc, czego się boi? dostaje od buta relanium i nawet nie czuje głodu do alko, ani skutów ubocznych, do tego nawet lepsze samopoczucie.
Nie wiem czy widziałes, ale kiedyś na filmiku już mówił, że ma raka krtani, i wykryty był dosyć nie dawno ( pół roku max) więc.. no nie wiem co on chce. może faktycznie chce umrzeć.
@Marek_Mostowiak: Relanium stricte jako lek nie działa w żadnym wypadku jako lek na głód alkoholowy bo takowy lek nie istnieje na głód alkoholowy. Relanium jedyne co robi to uspokaja człowieka i działa na zespół odstawienny jeśli ktoś był w ciągu alkoholowym tak jak między innymi Duchu
@Patolog98: działa na gaba- to samo co alkohol -też działa na gaba, z tym, że po benzo nie ma efektu "#!$%@? się"
także na głód fizyczny jak najbardziej! z psychicznym to gorzej no ale jest w takim stanie to by se poradził z 2 miecht chociaz bez alko, a jak rolki za slabe, to dadzą mu klona albo lorazepam, to całkowicie go uspokoi i zniesie skutki odstawienne !
@lelumpolelum2019: ale jakiej pomocy, gość ma wątrobę do wymiany, alkoholikom z zasady się tego narządu nie przeszczepia.
W szpitalu tyle tylko by mu pomogli że przedłużyli jego cierpienie bo i tak już kostucha puka do drzwi.