Wpis z mikrobloga

Cześć! Ostatnio spodobała wam się czapeczka Pirelli, więc ogłaszam #rozdajo drugiej, tym razem z podium na Misano!
To rozdajo robię by podbić zasięgi WOŚP (LINK), do której z lekkim opóźnieniem dołączam. Przedmiotem licytacji jest unikatowa tarcza hamulcowa marki Brembo z Lamborghini Huracana, którym się ścigałem w tym sezonie oraz trening na symulatorze wystawionym przy Ikonach Motoryzacji w Warszawie, obecnej w Fabryce Norblina!
Tarcza powstała by uczcić z partnerami moje zwycięstwo w Światowym Finale Super Trofeo, powstało ich tylko 20 i nie są dopuszczone do celów komercyjnych, chyba że mowa o słusznych celach ( ͡ ͜ʖ ͡) Wszystkie tarcze są odpowiednio oczyszczone i zakonserwowane. Ich zdjęcia znajdziecie w komentarzach. Tarczę, którą wystawiłem, możecie zobaczyć na wystawie Ikony Motoryzacji w Warszawie, wygląda świetnie. Zostanie ona wręczona zwycięzcy przy okazji wspólnego treningu na symulatorze w strefie symulatorów. Wielokrotnie pokazaliście wielkie serducho, dla tego wiem, że i tym razem nie zawiedziecie. Jeśli macie jeszcze jakiś budżet na taką akcje i interesujecie się wyścigami, to jest to super okazja by się spotkać, pogadać, potrenować i zdobyć fajny gadżet.
Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/trening-z-karolem-baszem-tarcza-hamulcowa-unikat-11753437139
PS. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda weekend wyścigowy od kuchni, to zapraszam na VLOGa, na którym ścigam się kosmicznym Ferrari 488 GT3 Evo. Pozdrawiam!
#f1 #wyscigi #esport #simracing #motoryzacja #wosp
KBasz - Cześć! Ostatnio spodobała wam się czapeczka Pirelli, więc ogłaszam #rozdajo d...

źródło: comment_1643370075MJpHHL7uA2JaPCrz5ujR2o.jpg

Pobierz
  • 14