Wpis z mikrobloga

No ale co wy chcecie? Przyszedł Olgierdano żeby dalej realizwac swój plan usuniecia lateksów a taki gnojek ktory wszystko nagrywa moze tylko mu zaszkodzic np tym ze rudy zobaczy taki film i o czym rozmawia knur z Olem. Dobrze dzieciakowi powiedział to nie jest czas na nagrywanie a przeciez mu w innym czasie nie zakazał tego robic nie? Zrobi swoje i pójdzie to niech gnój wraca i sobie nagrywa, proste. Pozatym co te dziecko może ciekawego nagrac jak nawet nie wejdzie na posesje tylko nagrywa bramę a jak wyjdzie knur to na 10 metrow od grubasa zeby kulasą nie zarobic? Te krzyki o płocie to takie ciekawe? Przestancie. Dajmy Olgierdano spokojnie pracowac, jest dobrze
#kononowicz #patostreamy
  • 24
@CrawlOuttaLove: o to chodzi, żeby od kogos wymagac charakteru i tego żeby nie być chorągiewą sami musimy najpierw tacy być. U kogoś nawet wyczytałem że to rudy wysłał swojego psa 9lgierdano żeby młodego przegonic rozumiesz to haha
lateksowy


@ryba9: tak to do starego mów pajacu

rudy to największy przyjaciel dla olgierda, bez niego olgierd by nie mógł prowadzić udawanej "walki" a tak na prawdę nic nie zrobił i kosi hajs z takich idiotów jak ty
@trolendo: jeszcze sie pruje gamoń. Posłuchaj ja to juz pisałem stukrotnie ale dla takiego tumana napiszę jeszcze raz. W wojnie rudego z Olgierdem wybrać nowaka to trzeba być albo lateksem albo chorym psychicznie typem. Obstawiam ze jestes lateks
@trolendo: poczytalem twoje wpisy i widze nie jestes jednak za nowakiem ale po co sie prujesz na Olgierdano. Co ci zrobil? Zalatujezz mi troche tym pajacem rafalcosnozawszenapropsie bierzesz jakies leki?