Wpis z mikrobloga

#!$%@? centaura. Cieszy mnie ze coraj wiecej mediów zaczyna dostrzegac problem , tak jak mówił Olgierdano , bez mediów jest nie do ruszenia bo białostockie sluzby maja wywalone . Cntaura obserwoje od kilku lat i jest przekonany ze pod kopuła ta jest burdel jak uj , centaur to psychopata. Znam tez paru ludzi którzy go osobiście kojarzą i wszyscy jak jedna maz potwierdzja moja teze podobno centaur w przypływach szczerości mówi takie rzeczy ze włos sie jezy. Na nasze nieszczescie pastuch z bielska poznał mysze , gdyby pozostał samotny to byz apewne poszedł w alkohol co by utrudniało mu jego bandycka działalnośc. Znajacten typ charakteru jest przekoanny ze nie tylko szkolniacy sa ofiara psychopaty z bielska , zapewne w swoim otoczeniu skrzywdzonych przez siebie osób centaur ma wiecej na koncie. Pamietajcie drodzy tagowicze zachlany centaur to centaur bezbronny i nieskuteczny wiec kazdy mem , czy głupi tekst który podjudza pastucha moze go pociagnac do olkolu co jest społecznie jak najbardziej dobre. byc moze uratujemy komus zycie albo zdrowie psychiczne . Natknołem sie na pare osób - wampirów energetycznych i psycholi pokroju naszego bielskiego bohatera , w mojej opini takie jednostki powinny byc izolowane od spoełczeństwa . Dlatego nie ukrywam troche osobiscie traktuje walke z centaurem .
#kononowicz
  • 4
@Gronostaj90: dokładnie , olgierdano odniósł juz spory sukces - mariolak z FASem uciekła do matki , kluczem do sukcesu jest skłucenie tej psychicnzej parki , przy okazji moze uda sie uratować to dziecko. B z takim ojciem to nic dobrego nie wyrośnie . Niektóry mi zarzuca ze przesadzam , otóż na usprawidliweinie dodam ze jak byście mieli kontakt z takimi personami , to tez byście ich traktowali jak chwasty do wyplewienia.