Wpis z mikrobloga

Szlag mnie trafia jak widzę tego bezkręgowca. Jak to jest że po tych wszystkich latach i wszystkim do czego przyłożył rękę, koleś ląduje na politycznym oucie i cała opozycja chce z nim rozmawiać? Przymilają się Hołownia, Kosiniak. A może wspólne starty, może jakaś debata z wielkim antysystemowcem Gowinem.

- To dzięki mnie nie odbyły się wybory kopertowe

Nie, nie dzięki tobie tylko dzięki indolencji Sasina i niewydrukowaniu kart na czas. Wybory wtedy i tak by się nie odbyły bo nic nie było gotowe. A forma kopertowa pełna wałów i tak była za granicą, co ewidentnie wpłynęło na wypaczenie wyników.

- My ujawniliśmy błędy polskiego ładu.

Przecież sam go na konferencji zapowiadałeś z Kaczorem, Vatim i Zerrem. Żadnych refleksji wtedy nie było że nie uda się wywrócić systemu finansowego do góry nogami w pół roku???

- Gdy rozpadała się koalicja uderzono w moją rodzinę i znajomych. Zniszczono dziesiątki osób. Np. dzwoni jeden z szefów moich struktur i mówi, że jego żonie - zatrudnionej od wielu lat na niskim stanowisku w szpitalu powiatowym - zagrożono zwolnieniem.

Halo, pobudka. A ostatnie 6 lat to TVP co robiło z przedstawicielami opozycji, LGBT, sędziami, lekarzami??? Jak szczuło swoich wyborców na wszystkich dookoła. Skutkiem tego są tysiące tragedii w polskich domach, rozbitych relacji, przemocy w rodzinach na tle politycznym i ostatecznie również zamordowanie Adamowicza. Przypominam, że głosowałeś nad dodatkowymi 2mld dla szamba Kurskeigo.

- Ale gdy patrzę wstecz na bilans tych sześciu lat, mówię sobie: warto było.

Nie, nie warto było. Rozpieprzyłeś z kolegami każdą dziedzinę życia w kraju - sądy, trybunał, edukację, ochronę zdrowia, relacje międzynarodowe, samorządy, spółki i media - ale gdyby ci Kaczor z Bielanem posłów nie podkupił to do wyborów byś siedział w koalicji i dalej głosował, ale się nie cieszył. Jesteś największą flądrą w polskim sejmie, politycznym bezkręgowym glutem.

Zero współczucia z okazji depresji. Sumienie ruszyło, to weź pobiegaj. Siedź w domu, głosuj zdalnie do końca kadencji. Wypad z życia publicznego za żyrowanie mafijnego układu.


#polityka #bekazpisu #bekazgowina #gorzkiezale
Amatorro - Szlag mnie trafia jak widzę tego bezkręgowca. Jak to jest że po tych wszys...

źródło: comment_16433035724RGNEHC1rmQCC59K2GKSz1.jpg

Pobierz
  • 3
@Amatorro oglądałem go wczoraj i też mnie #!$%@? łapała. Takich ludzi powinno się eliminować z polityki. Nie można być tak miękkim/jałowym.

Brutalny atak PiS. Prawie strzelił samobója ale szczegółów nie ujawnia. Bo przecież nic się nie stało.

On i Kukiz są u mnie pierwsi do odstrzału w polityce. Mam nadzieję że przy następnych wyborach ludzie tak zrobią.
@Amatorro: przyzwyczaj się takie jest życie. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Dlatego Słowik czy Masa nie siedzą w pierdlu. Dlatego Banasia nikt nie grilluje z opozycji i dlatego Gowin teraz będzie brylował na salonach opozycyjnych. W obecnej sytuacji każda szabla jest potrzebna niestety.