Wpis z mikrobloga

Taka rada dla chłopaków, facetów. Jeśli spotykacie się z dziewczyną, randkujecie albo dopiero chcielibyście, ale już się znacie, tylko kontakt jest za słaby, czujecie się olewani albo laska jest niezbyt zainteresowana, i generalnie znajomość nie idzie do przodu, to najlepsze, co możecie zrobić, to zminimalizować kontakt. Odpisywać po paru godzinach albo dniach, półsłówkami. Czy odezwać się jako pierwszy po randce? Tak, ale dopiero po kilku dobrych godzinach i tylko w stylu "Miły wieczór, dzięki". Bez nawiązania do kolejnego spotkania. Laski nie cierpią być lekceważone, traktowane pobłaźliwie. Muszą być zawsze w centrum uwagi. Na randce nie patrzcie na dziewczynę bez przerwy. Rozglądajcie się wokół, rozmawiajcie z przypadkowymi ludźmi, zagadajcie śmiało do kelnerki, pośmieszkujcie z kelnerem. Złota zasada: odpisujecie w takiej ilości, w jakiej robi to dziewczyna. Napisała 1 zdanie lub 2 linijki? Odpisujecie (po paru godzinach) 1 zdaniem lub 2 linijkami. Laska zgadza się na spotkanie, ale ma tylko np. godzinę? Zgadzacie się bez problemu, po czym odwołujecie spotkanie dzień przed i piszecie "Zgadamy się w przyszłym tygodniu". Itd. itd. mam nadzieję, że pomogłam.

#przegryw #randkujzwykopem #tinder #wychodzimyzprzegrywu
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepia: najgorsze jak ograniczycie kontakt i o was zapomni, bo byliscie dla niej jedna z opcji zastepczych jakby z chadem nie wyszlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sepia: ja mam inną radę dla chłopów, którym nie wychodzi w relacjach damsko-męskich. nigdy nie słuchajcie co powinniście robić, jeśli już to słuchajcie czego nie powinno się robić. miałem kilka randek w życiu i wszystkie były udane, a jakoś nigdy nie bawiłem się w żadne gierki i podchody ala tajemniczy niedostępny typ, tylko full yolo, bycie sobą i nie mam zamiaru tryhardować żeby komuś zaimponować. polecam ten styl życia
  • Odpowiedz
@KrulGoblinuw: więc mój post nie był skierowany do Ciebie. napisałem na wstępie, że kieruję go do chłopów którym nie wychodzą relacje damsko-męskie, a nie których relacje damsko-męskie nie istnieją.
  • Odpowiedz