Wpis z mikrobloga

Hejka, czy istnieje coś takiego jak dobra, tania, cicha klawiatura, która się sprawdza i do pracy i do gier przy okazji? Nie szukam mechanicznej bo ich specyfika pracy kompletnie do mnie nie trafia. Wydaje mi się, że taka laptopowa klawiatura sprawdzi mi się najlepiej ale jednocześnie by nie miała problemu z wciskaniem kilku klawiszy na raz czy coś. #klawiatura #komputery #pytaniedoeksperta
  • 6
@beny9877: https://www.morele.net/klawiatura-a4tech-kv-300h-x-slim-przewodowa-grafitowo-czarna-us-kv300husb-334477/
Używam już rok i mogę z całą pewnością polecić. Skok trochę większy niż w laptopie, nożycowa, cicha. Co ważne nawet jak klikniesz na krawędź klawisza to normalnie się wciska. Rozbierałem przy zalaniu to w środku ma stalową płyte przez co jest dość ciężka i sztywna. Ma dwa usb wbudowane, ale różnie to działa, chyba 2 razy użyłem zaraz po zakupie, żeby sprawdzić i do dziś zapomniałem o tym xD
@beny9877: i czasem gram na niej w gry, nie ma ghostingu. Sam teraz jestem na etapie szukania jakiejś nożycowej, ale żeby była mniejsza, bez numpada. Na próbę kupiłem samsunga trio 500, ale tam coś klawisze funkcyjne były spieprzone do granic i oddałem.