Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejtutajkamil: czytaj komentarze tam jest dużo, ale z tego co wiem ludzie doszukują się iż wszystkie te rzeczy dzieją się w jednym czasie ( co tłumaczy przeniesienie venoma, które z punktu widzenia spider Man no way home był bezsensu), dokładniej scena z kangiem dzieje się w tym samym momencie co walka Scarlett witch z tą drugą wiedzmą i jej absorpcja miała przekształcić ją w Nexus being co z kolei sprawiło, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejtutajkamil: wszystko dzieje się w tym samym momencie.
Zabicie Kanga, Zaklęcie Strange oraz powstanie Scarlet Witch, Teleportacja Venoma ... nie ma znaczenia kto to wywołał.
Przy czym w tym filmie prawie 100% pewność jest, że akcje Venoma ze Spidermana może się dziać jednocześnie, przy pozostałych to tylko spekulacje


@Imperator_Wladek: Z tą jednoczesnością to nie byłbym taki pewien.

Wstępie przypomnę założenia:
Założeniem jeszcze z Endgame (zachowanym nawet w What if...?) jest, że rzeczy dzieją się, gdy dochodzi do obserwacji danej linii, z poziomu linii pierwotnej (ewentualnie jakiegoś wymiaru "ponad czasem" ale to nie koniecznie).
W Endgame czas
@krzywy_kanister: Aha, to było celowe pominięcie. xDD
Mam wrażenie, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
A właściwie nawet jestem przekonany.

Wszystko zostało ustalone w Endgame i wprost do kamery powiedziane.
Nic się nie zmieniło od tego czasu.

Reszta to nie żadne moje pomysły, tylko pokazywanie, co jest dozwolone przy zasadach z Endgame. I zawsze się to sprawdza, jak w zegareczku.
Łącznie z pewnym ogólnym przewidywaniem. Nie dlatego że losowo w
@look997: Raczej sam nie masz pojecia tylko dopowiadasz. Z jednej strony paradoks dziadka z drugiej armia Lokich poniewaz szef TV robil wszystkich w jajo. Scenariusz sie tworzy po to zeby miec historie a nie dopinac wszystkie szczegoly fikcyjnej fizyki kwantowej czy multiwersum.
@krzywy_kanister: Ja w żadnym momencie nie bronię scenariuszy tych produkcji. xD
Ja piszę tylko o jednym mechanizmie, który mi się spodobał i dzięki temu różne rzeczy są dla mnie fajne, bo wiem z czego coś wynika.

Z jednej strony paradoks dziadka z drugiej armia Lokich poniewaz szef TV robil wszystkich w jajo.


@krzywy_kanister: No fajnie, że rzuciłeś konkretnym tematem, który ci nie gra.
W MCU "cofanie w czasie" to tak
@look997: To, ze wypisujesz sobie cale akapity nie oznacza, ze tak jest, lepiej sprawdz jak w komiksach rozne motywy byly uzywane zeby je pozniej ignorowac. Czym innym jest zainteresowanie MCU, swiatem, postaciami a wymyslaniem sobie detali ktore sam dodajesz.
@krzywy_kanister: Ech, czyli stosujesz metodę na nie czytanie, bo czasami byś uznał, że to ma sens.
Ja o komiksach nie piszę, tylko MCU.

Trudno, trzeba nauczyć się omijać wzrokiem twoje komentarze.
To jest po prostu zabawa, ty chcesz zabrać komuś zabawę.