Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #gsm #telefony

Mój HTC Wildfire powoli zaczyna się psuć. Myślę o czymś nowym. Interesuje mnie sam telefon z aparatem minimum 5mln pixeli, wifi, albo Android albo Windows Phone, aczkolwiek z tym drugim nie miałem kontaktu. Kwota powiedzmy do 600zł.
  • 15
@Zarov: W tej cenie z Androidem to raczej jakieś chińczyki. Z WP to podobno Lumia 520 jest całkiem przyjemna. Ale to wszystko zależy od tego czego oczekujesz od telefonu.
@kulisz: @Zarov: mam Combo - możesz zadawać pytania :P

jeśli o niego chodzi to telefon spoko, jednak technologia ekranu trochę by się przydała lepsza (bo to nawet IPS nie jest) ale chodzi bardzo płynnie, aparat dość słaby a lampa przy nim to tylko prowizorka

za 600zl może używany SGS3 mini?
@Zarov: Jeśli nie wybrałeś jeszcze, to spośród tych 4 jedynie lumia prezentuje się w miarę solidnie. Androidy z 512 ramu i jednym rdzeniem to raczej kiepski wybór. Jeśli nie masz przekonania do WP, to moim zdaniem godny uwagi jest jeszcze myphone next, który ma całkiem fajne bebechy, ale kosztuje w granicach 700 zł (w komputroniku widzę 689 zł).

edit: a jeśli nie spieszy Ci się, to możesz zamówić "chińczyka" z aliexpress,
@Mandras: brakuje mi paru rzeczy ale są zamienniki i nie ma co się zastanawiać. Poczytaj sobie opinie o Lumii 520 a czymś innym. Ja zastanawiałem się nad Lumią a Xperią J.
@Zarov: Opinii/recenzji przejrzałem już chyba wystarczająco do podjęcia decyzji. Xpieria J wygląda bardzo ładnie, miałem ją kilka razy w rękach. Niestety 1 rdzeń i 512 ramu na androidzie to za mało do płynnego działania. Właściwie wygląd to chyba jej jedyny plus jak dla mnie.