Wpis z mikrobloga

Jaki jest problem konserwatyzmu? Że często jest ściśle związany z nacjonalizmem. A jeśli ty jako konserwatysta chcesz dobrze dla swojego kraju to pewnie myślisz, że konserwatysta z innego kraju będzie twoim sprzymierzeńcem.

Nic bardziej mylnego. On też dba jak najlepiej, ale o SWÓJ kraj. Więc nie oczekuj, że jak nie pomogą Ukrainie, to pomogą tobie.

#usa #polska #polityka #bialorus #rosja #ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazkatoli
H.....n - Jaki jest problem konserwatyzmu? Że często jest ściśle związany z nacjonali...

źródło: comment_16432334045gXmbIYIhBWevNHztmjDE4.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matkaPewnegoMirka: Jednak mimo to ci okropni demokraci Joe Biden i Kamala Harris chcą stawić się za Ukrainą, a ci wspaniali konserwatyści jak Tucker Carlson podają powody żeby tylko tego nie robić, bo to się według nich nie opłaca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Habitican: ps. nie patrzmy przez pryzmat dziennikarzy/ celebrytów, Republikanie wspomagają Polskę przy szybszej sprzedaży czołgów. Moim zdaniem to dobrze, ale nam na tym nie zależy, bo powinniśmy iść w jakieś Loepardy, ale Niemcy...[kłopoty od dawna] Nie jestem pewien czy mosty przeszły testy, jestem laikiem ale na tyle się znam [nie róbcie mema] ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agent_na_emeryturze:
@matkapewnegomirka

Kamala Harris: On the subject of Ukraine, I will tell you: if Putin takes aggressive action, we are prepared to levy serious and severe costs, period.


Kamala Harris: "W temacie Ukrainy mogę powiedzieć: jeśli Putin podejmie agresywne kroki, jesteśmy gotowi wymierzyć poważną i
H.....n - @agentnaemeryturze: 
@matkapewnegomirka

 Kamala Harris: On the subject o...
  • Odpowiedz
@Habitican:

Jednak mimo to ci okropni demokraci Joe Biden i Kamala Harris chcą stawić się za Ukrainą


I robią to z dobroci serduszka, a nie w celu realizacji własnych interesów XD Nosz #!$%@? mać, jak ja lubię takie Hollywoodzkie podejście do świata. Dla Ruskich USA jest takim samym wrogiem jak Rosja jest dla nas. Nie dziwię się im, że nie chcą wojsk USA na Ukrainie, i chyba tylko kompletni ignoranci
  • Odpowiedz
@Habitican: Jak to nie? Jakby Twoje założenie, przynajmniej z tego co zrozumiałem jest takie, że konserwatyści są gorsi od "demokratów"/"lewicowców", bo dla konserwatysty najważniejszy jest jego kraj, a nie jakiś inny... I teraz jak popatrzymy, to kto zaczął słać broń na Ukrainę po 2014? Ano nie Obama tylko Trump (moim zdaniem błąd). Więc co? Trump jednak nie jest konserwą? Oczywiście Trump zrobił to w celu obrony interesów USA, nie z
  • Odpowiedz
@lemek3:

konserwatyści są gorsi od "demokratów"/"lewicowców", bo dla konserwatysty najważniejszy jest jego kraj, a nie jakiś inny.


No, bo to fajnie być konserwatystą jak jesteś supermocarstwem jak USA, ale jak jesteś Polakiem cebulakiem to już bez innych krajów tak łatwo sobie nie poradzisz. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Habitican: No, ale to jest właśnie meritum mojej wypowiedzi. Prawica, Lewica, Konserwatyzm, Nacjonalizm mało ma wspólnego ze sprawami geopolitycznymi, które są zazwyczaj "ponad podziały". Albo kraj ma interes w tym aby pomagać, albo go nie ma... Tak działa większość świata, poza paroma odklejeńcami jak polska, która nie potrafiąc posprzątać własnego chlewu bawi się w Chrystusa narodów.
  • Odpowiedz
@Habitican: Wysłał... Oczywiście tak jak pisałem wyżej - zrobił to nie z dobroci serduszka, a w celu realizacji interesów USA. Dokładnie tak samo jak teraz demokraci udzielają wsparcia Ukrainie, nie dlatego, że tak bardzo kochają pokój na świecie, tylko dlatego, że jest to w ich interesie.
  • Odpowiedz
@lemek3: Wysłał. Czyli jednak za darmo.

No to widzisz, bo ja myślałem jednak, że sprzedał i ja w przeciwieństwie do ciebie nie upierałbym się, że to jest taka duża pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A osoby pokroju Tuckera Carlsona nawet mówią, że w ogóle nie mają w tym interesu i można zostawić Ukrainę na pastwę Rosji. A tutaj mowa o kimś kto ma widownię rzędu 4
  • Odpowiedz