Wpis z mikrobloga

Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg albo rozsądne spalanie benzyny przy normalnej jeździe) to...? Biorę po 300zł od wszystkich i słucham państwa.

Co jest ważne:
- 200hp w górę
- napęd na tylną oś
- spalanie max 10l/100
- jak najbardziej komfortowe wyposażenie
- mało awaryjne
- koszty napraw najczęstszych problemów nie będące równowartością auta
- budżet 100k, ale jak uda się za 30k coś fajnego to nie pogardzę, ofc używka
- może być coupe

#motoryzacja #auto #samochody
wanderlust00 - Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg alb...

źródło: comment_1643232010Ipx6bJQcGTTsmuFiQCmQZB.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bruhh: zeby wyciagnac 300 z tego silniczka to juz osprzet wypada zmodyfikowac, do tego te 8 litrow po mapie to naciagane troche ( ͡° ͜ʖ ͡°) seryjne 254 konie spokojnie starczaja
  • Odpowiedz
@Koronanona: jaki osprzet? to ten sam silnik co 320i tylko wlasnie z lepszym osprzetem: wieksze turbo, wieksze wtryski, inny uklad wydechowy... gdzie w 320i samym softem wyciskaja bez problemu 240hp. robiąc "lekką" mapę podchodzisz bez problemu pod 280hp, popatrz na youtube. Szkoda, ze juz tego auta nie mam, bo sam mialem zrobiony soft, który mial 303hp i 460nm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koronanona: nic nie trzeba robić, 300hp są bez problemu do osiągnięcia. Temperatury w dolocie są przyzwoite, nawet w ciepłe lato. Co prawda jak będziesz #!$%@? nim na torze to nie to samo, ale do normalnej jazdy i duszenia na autostradzie daje radę. Powyżej tego trzeba co najmniej wrzucić inny IC, downpipe to już inna bajka..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: Jednak to była ośka, a tutaj czas pokaże szczególnie że sporo tych aut ma wywalany ori wydech z gpf. :)
  • Odpowiedz
@wanderlust00: nawet nie mysl ze znajdziesz "sportowe" auto ze spalaniem max 10l xD


@YKR23: nie sprecyzowałem. Chodzi mi o spalanie w normalnej jeździe, nie cisnąc do 8k obrotów. Wiadomo, że przy agresywnej jeździe dojdzie pewnie i do ponad 20l :D Np. Audi RS6 pali ok 10, tylko trochę poza budżetem :D
  • Odpowiedz