Wpis z mikrobloga

Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg albo rozsądne spalanie benzyny przy normalnej jeździe) to...? Biorę po 300zł od wszystkich i słucham państwa.

Co jest ważne:
- 200hp w górę
- napęd na tylną oś
- spalanie max 10l/100
- jak najbardziej komfortowe wyposażenie
- mało awaryjne
- koszty napraw najczęstszych problemów nie będące równowartością auta
- budżet 100k, ale jak uda się za 30k coś fajnego to nie pogardzę, ofc używka
- może być coupe

#motoryzacja #auto #samochody
wanderlust00 - Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg alb...

źródło: comment_1643232010Ipx6bJQcGTTsmuFiQCmQZB.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wanderlust00: ale pojechałeś z tym spalaniem RS6...


@v-tec: a ile pali? wg. producenta 13,1–12,3 l/100km, według różnych testów w trybie miejskim faktycznie ok 13l/100km w trybie mieszanym poniżej 10l/100km widziałem np. na autocentrum.
  • Odpowiedz
@wanderlust00: no a jakbyś miał myśleć o tym to na co patrzyłeś? No bo ogólnie co, z Audi raczej nic. Chyba że jakieś A5. TTs ma napęd na cztery. Z merca raczej też nic chyba że jakieś nie wiem c300? C43 już za dużo hajsu. A45 znowu czterobut jak s3 jakieś.
Bmw wypada chyba tu najlepiej bo ma coupe 4 serii 435d czyli 3l turbodiesel. Ogólnie mi z tego wszystkiego najbardziej podoba się f-type ale to nie ten budżet dla mnie jeszcze ;(
Gt86 za słaba i trochę za zoomerska dla mnie, 370z zajebisty ale dużo pali, jakiś Lexus rc350? Cięższy i słabszy od BMW 4serii i chyba też więcej pali.
Alfa nie ma coupe, seat nie ma, hyuinday może? Honda raczej nie ma nic fajnego. Infiniti Q60? Ale to też chyba ponad budżet

No chyba że mazda mx5? No chyba że jakieś z4? Ale nie wiem ile pali i raczej nie mniej
  • Odpowiedz