Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ponad 2 lata w pandemii, a wykopki nadal nie rozumieją że walka z epidemią to wielki projekt, który przybrał skalę globalną, w którym jest dużo zmiennych, cały czas napływają nowe dane które trzeba przeanalizować i zaadaptować strategię tak, żeby była jak najbardziej efektywna. Dla wykopków badania nad wirusem stanęły w miejscu 2 lata temu i nie ma prawa się nic zmienić, lekarze nie mogą mieć innego zdania, specjaliści nie mogą zmienić strategii, szczepionki nie mogą być ulepszane, procedury nie mogą zostać poprawione, według wykopków jak 2 lata temu coś zostało ustanowione to tak ma być albo inaczej nie ma sensu od początku. #pandemia #koronawirus
  • 5
@Mave: Nie w tym rzecz. Sam wziąłem 2 szczepionki i nie jestem szurem. Pandemia jest, wirus jest i zabija. Ale busterka brać już nie chcę, dlaczego?

Bo nie wierzę już w żadne słowo żadnego eksperta ani polityka na temat tej pandemii, wirusa i szczepionki. Wszystko co zostało powiedziane rok, pół roku temu zdążyło zostać obalone przez rzeczywistość i niejednokrotnie zdementowane później przez tych samych ludzi. Lecą z nami w #!$%@?, i
@Mave: najlepszym przykładem opracowywania strategii walki z epidemią było zamknięcie lasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tęgie głowy musiały nad tym siąść, nie ma to tamto,
W zasadzie to, wszystkie rządy opracowujące walkę z epidemią dziwnym trafem głównie skupiły się na łamaniu podstawowych praw i zasady legalizmu - to jest ten wielki projekt mordo.
Od dwóch lat rządy nie znalazły czasu żeby poprawnie umocować przepisy? Mają czas po