Wpis z mikrobloga

@SowicieSkowyrnyAkurat: materiał dobry, ale co to za branie centrali w obronę? Halo? Co to ma być. I argument w stylu, no bo ludzie twierdzą że ktoś majora nagrał potajemnie. Nikt go nie nagrał, sam się nagrał ale kto wyciągnął nagranie i upublicznił? Kto ma dostęp do urządzeń szkolniaków? I argument że to ktoś randomowy, no ciekawe że ktoś skontaktował się z majorem i wyciągnął nagrania, a sławek się o niczym nie
  • Odpowiedz
@SowicieSkowyrnyAkurat: No tak, ale kto pozwala na działalność gosi? Te wszystkie lampucery są od prosiaka, i każdy poza majorem zdaje sobie sprawę. I kolejna sprawa to po co mu dostęp do wszystkich urządzeń? Twierdzi że dla bezpieczeństwa, chyba tylko bezpieczeństwa leonardy na strychu, bo jak dotychczas wszysko kończyło się brakiem sprawcy. A kamery nagrywają obraz z dźwiękiem i laptopy same się włączają.
  • Odpowiedz
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Ale my to wszystko już wiemy i co to daje Ci 100% pewność że to rudy zgrał i wrzucił do sieci? masz na to jakieś dowody lub stawiasz swoje życie na szali ? Ja biorę pod uwagę motyw "gosi" nie wykluczając opcji z rudym, nie wydaję wyroku po prostu, bo sradek ma dostęp do wszystkiego i na pewno to on...
Ja Ciebie nie przekonam i tak samo Ty mnie.

  • Odpowiedz