Wpis z mikrobloga

Podsumujmy:

- Konfederacja jest przeciwko szczepieniom ale wszyscy się zaszczepili
- Konfederacja jest wolnorynkowa ale głosują za blokada handlu w niedzielę

Oj niebezpiecznie chłopcy zbaczają z drogi bożej, niebezpiecznie. Czyżby nabyli w ostatnim czasie kilka dodatkowych punktów inteligencji i zaczęli umysłowo przewyższać swój elektorat?! Taki dysonans to hańba, jeszcze zostaną jakimiś lewakami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #krul #polityka
Pobierz
źródło: comment_1643212963PqfZuVhX0AI6mAJXObutJn.jpg
  • 59
Nieważne, ważne jest to, że to głosowanie nie pokazuje jego poparcia wobec zakazu handlu w niedzielę.


@HoganPaul: Filmik pokazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A twierdziłeś, że jest za zakazem handlu w niedziele, mimo że NIGDY nie głosował za zakazem handlu.


Twierdziłem, że popiera taki zakaz, bo mówi o tym w załączonym filmie. Nie mówiłem, że głosował.
na filmie niezaprzeczalnie NIE broni tego zakazu


@HoganPaul: Przecież mówi, że handel w niedzielę to wyjątkowa sytuacja w której państwo powinno interweniować i zamykać wszystkie sklepy, bo inaczej cześć sklepów będzie otwarta, a część nie i ci, którzy je zamkną poniosą straty. Czekam na fikolki, zrób rozgrzewkę i pokaż swoją nową choreografię ( ͡ ͜ʖ ͡)
@HoganPaul:

mówimy o GŁOSOWANIU W WYBORACH DO SEJMU, a ty o jakiejś sławie tu #!$%@?


Ja #!$%@?ę, gościu, czaisz, że jak ktoś zostanie wybrany na posła, to jego kapitał polityczny z miejsca rośnie i staje się osobą rozpoznawalną? I dzięki tej rozpoznawalności może wypromować kogoś innego, tak jak to zresztą miało miejsce. Przed dołączeniem do Konfederacji narodowcy oscylowali w granicach błędu statystycznego, po wypromowaniu przez Korwina i spółkę nagle Bosak jest
@HoganPaul: Boże. Ostatni raz ci odpisuję, bo widzę że to nie ma sensu.

On namawiał do głosowania na siebie, a narodowcy na siebie. Każdy dostał się na podstawie SWOICH głosów.


Publicznie przyznając że są w sojuszu i działają pod jednym szyldem narodowcy zainteresowali swoich wyborców wolnościowcami i vice versa, a jako że wolnościowcy mieli większe poparcie, to narodowcy na tym skorzystali bardziej, oznacza to nie mniej nie więcej że wolnościowcy WYPROMOWALI
@HoganPaul: ty jesteś niesamowity. Pokazujesz nam palcem na czarnego konia i mówisz "patrzcie, biały koń".
Niektore konserwy na Wykopie to strasznie ubodzy intelektualnie ludzie. Ale u Ciebie podejrzewam dosłownie chorobę psychiczną. Sądzę że masz schizofrenię. I w twojej głowie naprawdę swiat jest taki jaki nam tu próbujesz wmówić.
To się leczy. Powiedz szczerze, leczysz się? Ktoś w realu ci to sugerował? Czy masz w rodzinie schizofreników?
To może przeprosisz za oszczerstwo, skoro cię złapałem za rączkę?


@HoganPaul: Przeprosić za to, że Korwin na filmie tłumaczy zasadność zakazu handlu w niedzielę i mówi, że w tym przypadku właściciel nie powinien moc decydować o otwarciu? Nic się nie zmieniło, dalej mam rację. A takie odbieranie właścicielowi prawa na rzecz rady powiatu to coś takie mało wolnościowe, nie uważasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)