Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie psychoza na tagu.Wszyscy cierpią na latrksomanie xD nazwiesz szczocha per Andrzejewski = bobolak czy LaTeX.Olgierdano coś odwali i skrytykujesz go = jesteś latex.Ktoś wróci po przerwie na tag= LaTeX przylazl na polecenie rudego xd.niedlugo na czarną trafią:

Furby:Bo ma ryj menela na awatarze i pewnie to bobolak i donejtuje w każdą niedzielę

Stanisław Paluch:Wstawia codziennie bezzębny ryj menela i go promuje pewnie latex i bobolak

Niedługo w rodzinie będziecie wiedzieć latexow,bo mama będzie kazała wyłączyć komputer i wyjść z psem to zostanie wyzwana od latexow i zostanie podejrzana o współpracę z Rudym.A niektórzy to poleca po bandzie i dostaną wyróżnienie o numerze 207. Niech się ktoś puknie w łeb czasami,bo to jest poziom #!$%@? jak stalker z Bielska i jego fascynacja dwoma menelami xd
#kononowicz
  • 19
@Mr_TBA: bobolak czy latex ma jedno miejsce czyli pod pokrywą hoboka, zaraz obok pozostałych. Jeżeli chodzi o jakieś nagle aktywujące się konta, no to zwykle jest tak że to jakaś 2 dniowa zielnonka wypisuje mondrości na temat tych co wrzucają na oblecha materiały, a jej pojawienie zwykle poprzedza ban jakiegoś peta. Każdy kto nie jest przeciwny sławkowi, przeszkadza. Każdy kto kompromituje menela 207, prosiaka czy ekoparówe, jest de besta tu tego
@Mr_TBA: + do czesci tych dzbanow moze nie dociera ze po prostu nie lubie chamstwa jakie reprezentuja te miernoty od wójcika zdolne tylko do tego by przebrac sie za babe i naciagnac na nudesy walacego gruche cpuna XD
wiekszosc jest po prostu zenujaca w tym czym sa i co robia

dluzej niz pol roku jest tu pisane ze chodzi tylko i wylacznie o pieniadze i co? ktos sie pomylil? nieprawda to
@Mr_TBA: zgadzam się ja nie mam nic wspólnego z żadną stroną, hipokryzja i chamstwo W. mnie irytuje ale zostałam zwyzywana od Sławków Rafałow Mońki czy jakiejś Luski. Ludzie tu są obsesyjni