Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kecyc: @Anon2139: ja nie wiem tak można w ogóle, w sensie ja też obgryzam paznokcie, nerwica i te sprawy odruch bezwarunkowy nawet nie wiem kiedy to robię, potrafię ocknąć się w połowie paznokcia, czasem to i krew się poleje, no szkoda trudno moja wina, że się nie pilnowałem. Ale no #!$%@?, przecież u mnie praktycznie nic nie widać xD Jak trzeba gryźć żeby do takiego stopnia się doprowadzić


Mireczku a
ChareimUu - @kecyc: @Anon2139: ja nie wiem tak można w ogóle, w sensie ja też obgryza...

źródło: comment_16431801678K52GwmEpAmHfnQAppYzdl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ChareimUu nie wiem jak to nazwać, może chwilą słabości. Paznokci nie obgryzam od 4 lat, a jak kiedyś obgryzałem, to nie do takiego stanu jak na zdjęciu. Nie wiem co mnie napadło żeby tak załatwić ten paznokieć. Czekam aż się naprawi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kecyc: może spróbuj mu pomóc jakimś kremem do paznokci, a tak to musiałeś chyba mieć jakiś bardzo gorszy dzień, tym bardziej jak długo tego nie robiłeś i wytrzymałeś granice bólu xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ChareimUu będę musiał coś poszukać. Ale myślałem że jak przestanę obgryzać paznokcie, to one po jakimś czasie będą mocniejsze, ale to u mnie nie działa i nawet po tylu latach mi się łamią i wyginaja np. gdy chce otworzyć jakiś przyrząd z multitoola który jest ciasno włożony, to nie dam rady, bo mi się paznokcie zginają, a gdy dam dziewczynie to zrobić, to ona nie ma z tym żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@trzeci: Ja pierrrrr 20 lat???? Wtf pamietam jak na studiach siedział gość koło mnie i sobie obgryzać paznokcie. Wykład mijał 5 min, 10 min i w końcu nie wytrzymałem i zapytałem czy mógłby przestać to robić bo jest to obrzydliwe. Gość się zmieszał i zapytał co mi to przeszkadza… powidzialem, ze równie dobrze mógłby sobie teraz wkładać palec w do pe i nie widział bym różnicy i ze chce skupić się
  • Odpowiedz
@trzeci: Taki troche polowiczny sukces. Paznokcie przestales obgryzac, ale skorki nadal gryzione. Plus z tego co widze, maly paluszek awaryjny do obgryzania :D niestety tez tak ma :D aaale dzisiaj trzeci dzien bez wkldania palcow do buzi :D
  • Odpowiedz