Wpis z mikrobloga

@Symmachus: Dodam, że sam jestem zwolennikiem ograniczania liczby kotów wprowadzanych do przyrody przez ludzi, w szczególności w rejonach rezerwatów przyrody, to dorabianie teorii o nieszczęśliwych kotach jest niepoważne.
  • Odpowiedz
@wolodia wpisz w google ile śpi kot, dorosły do 16 godzin i z wiekiem zwiększa się do 20. Jeśli trzyma się kota jak zabawkę i traktuje jak dziecko do "uszczęśliwiania" to warto się nad sobą zastanowić czy aby na pewno nie zaspokajamy swoich egoistycznych zaścianek (a trzymanie zwierzęcia takim jest czy to zwierzę domowe czy gospodarskie). Chyba cię to bardzo zabolało bo nie spodziewałam się takiej agresji. Jest różnica między kotem
  • Odpowiedz
Jeśli trzyma się kota jak zabawkę i traktuje jak dziecko do "uszczęśliwiania" to warto się nad sobą zastanowić czy aby na pewno nie zaspokajamy swoich egoistycznych zaścianek (a trzymanie zwierzęcia takim jest czy to zwierzę domowe czy gospodarskie).

Jest różnica między kotem żyjącym na dworze z domem gdzie drzwi ma zawsze otwarte, a wystawianiem go za drzwi i wołanie po paru godzinach na jedzenie aby sobie "miał namiastkę wolności".


@Symmachus: Nie tylko nie dałem w swojej wypowiedzi żadnego powodu, aby mnie lub mojej rodzinie imputować wykorzystywanie zwierząt, ale wprost zawarłem w swoim komentarzu informacje negujące ten zarzut i podkreśliłem charakter swobody poruszania się kota.

Jeśli ktoś tutaj ma problemy z agresją, to jest to osoba która rozpoczyna dyskusje od oskarżeń i posądzania wszystkich rozmówców o bycie egoistami i wykorzystywanie zwierząt
  • Odpowiedz
@wolodia no tak, najlepiej tupnać nogą i uciec. Zapytałeś się tylko skąd mam takie wartości spania kotów więc odpisałam, odniosłam się do tego że moje teorie twoim zdaniem są niepoważne bo tak a twoje koty mają kuwetę xD a ty już wszystko bierzesz personalnie i że ci obrażam rodzinę xD eot, idź spać, bo jesteś niepoważny.
  • Odpowiedz
  • 2
@romek898 a po co używasz wilgaryzmow, "#!$%@?"
Kota nie nauczyłem, kota uratowałem od kretyna alkoholika, i on już był wychodzący.
Zdania nie zmienię, kot będzie wychodził i tego nie zmienisz swoimi wypocinami. Tymczasem życzę Ci żebyś zaparzyła sobie melisy, bo wudac nasz próbujemy z nerwami. Dobranoc
  • Odpowiedz
  • 0
@dupinka5000 u mnie w mieście są praktycznie tylko gołębie, a jak już nie raz czytałem na tym portalu podobno gołębie to latające szczury, więc nie wiem o co tyle hałasu. Mój kot to kastrat, co za tym idzie, jakimś wielkim myśliwym to on nie jest.
Co do ptaków, wydaje mi się że kot to jest mały pikuś, człowiek zrobił więcej szkody np. Masowo ocieplajac budynki, i zatykajac każda szpare i szczelinę
  • Odpowiedz
  • 0
@RozowaZielonka widzę że następna się uruchomiła. Ehhhhh
Nie rozumiem skąd u niektórych taka agresja, po co te wyzwiska. To się jakoś grzecznie nie da? Ale ok przyjąłem do informacji twoja opinie. Ja swojego zachowania nie zmienię, kot będzie wychodził, zwłaszcza że naprawdę to lubi.
P. S nie nie sra mi po zaslonkach, może dlatego że ich nie mam. Mam za to żaluzje, ale jakoś niespecjalnie chce tam stawiać klocki, a tak
  • Odpowiedz