Wpis z mikrobloga

@piottrek Tractive. Świetnie się sprawdza. GPS plus bluetooth. Podgląd na żywo, dodatkowo rejestruje na mapie pozycje co 5 minut. Oprócz tego jest dioda Led żeby było widać gnoja w ciemnościach i głośnik który piszczy. Głośnik jest o tyle fajny, że mój kot się nauczył wracać na polecenie. W sensie jak mu to włączam to idzie do domu. Dostaje zawsze jedzenie, taki odruch Pawłowa.
@piottrek jak przyjdzie do domu to zrobię zdjęcie i Ci wyślę. Mój kot też ma rok, a spaceruje z tym już od 5 miesięcy. Przyzwyczaił się. Ja dla jego komfortu jak jest w domu to mu to ściągam, bo parę deko to waży. Ogólnie razem z urządzeniem jest opaska ale nie korzystam z niej. GPS wpięty jest w opaskę przeciwpchelną
@Konkol dzięki że mi o tym powiedziałaś. Od teraz zastosuje się do twoich rozporządzeń.

A tak poważnie, to kot się nie powiesi ponieważ urządzenie jest na obroży przeciwpchelnej. Obraża jest specjalna, w razie powieszenia czy zawiśnięcia kota obroża się zrywa.
To jest mój drugi kot w moim życiu, poprzedni żył 15 lat, oczywiście również wychodził. Umarł na powikłania cukrzycowe, wychodził do końca.nigdy nie miał żadnego wypadku.

Nie mam serca trzymać zwierzęcia w
patryk747 - @Konkol dzięki że mi o tym powiedziałaś. Od teraz zastosuje się do twoich...

źródło: comment_1643156941TrRyty0r9QPCDe9o1fthaT.jpg

Pobierz
Nie mam serca trzymać zwierzęcia w domu, zwłaszcza że uwielbia wychodzić i widać że jest szczęśliwy.


@patryk747 Szkoda egoisto, że nie pomyślałeś o innych zwierzętach, które w przeciwieństwie do twojego kota codziennie muszą walczyć o byt, żeby twój mruczek mógł zaspokoić swoje potrzeby. I przestań #!$%@?ć o szczęściu, bo sam kota nauczyłeś wychodzić i równie dobrze mógłby całe życie siedzieć w domu i rówie być szczęśliwy, wystarczy poświęcać mu trochę uwagi, a
@leesiuu
@cargt3
@piottrek
Tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia jak wygląda dokładnie urządzenie. Wymiary plus waga. Tak jak wspomniałem do zestawu jest specjalna obroża, której nie używam. GPS jest założony na opasce przeciwpchelnej. Urządzenie składa się z dwóch członów, jeden to nadajnik drugi to bateria która się ładuje specjalna ładowarka. Bateria starcza na spokojnie dwa dni. Wszystko zależy od tego ile się włącza tryb live, czyli taki który ma na żywo podgląd gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Symmachus: 18h? Masz jakieś dane?
Mam wychodzącego kota i śpi dużo ale na pewno mniej niż 18h.
Tak wiem jestem okrutnym człowiekiem bo wypuszczam kota.