Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy! Mam kilka pytań dot Oculus Quest 2. Wiem, trzeba połączyć go z Facebookiem w tym nie problem. Ale mam młodego co mi opowiadał o tym Quest 2, on ma 10 lat i sam by chciał pograć i opowiadał mi o ryzyku bana xD
. Czy kupując okulary na siebie, łącząc z swoim prawdziwym FB(powyżej 18 lat) nie ryzykuje banem jeśli młody będzie grał na moim koncie, mówił dziecięcym głosem na voicechat itd?
Mówil mi że podobno przed czujniki kamery, mikrofon, wzrost można za to złapać bana?
Albo jeśli on po ukończeniu 13 roku życia by chciał sobie grać to czy będzie mógł grać w gry z PEGI 18?
#vr #quest2 #rift #oculusquest2 #oculus #quest2
  • 4
@HaPPe: dokładnie, ograniczenie wieku ma sens. Ja bym proponował założyć sobie nowe konto FB i nie ryzykować, że dostaniesz bana (o ile tak się stanie). Gogle mają możliwość oszacowania wysokości gracza, ale nie są to wyniki zbyt dokładne.
@HaPPe @sanok Rozumiem, dzięki za odp. Mlody tylko w jakieś gierki bez online by mógł grać wiadomo. I czy mogę te okulary sprzedać po podłączeniu z fb? Czy to już kolejny użytkownik będzie tylko mógł grać na moim koncie?