Wpis z mikrobloga

Jak ktos chce zostac wyjepanym, to polecam zalozyc se konto w bnp paribas. Tydzien temu bnp zablokowalo moje konto firmowe i od tamtej pory jest zablokowane. Do tej pory nie dowiedzialem sie czemu i kiedy moge sie spodziewac odblokowania. W ogole to niczego sie nie dowiedzialem na infolinii i w oddziale, bo pani opiekunka mojego konta firmowego, moze tylko wyslac 'maila' do dzialu bezpieczenstwa. BNP cofnal sobie moje dwa przelewy ktore wykonalem na kantor walutowy i odeslal je do mojej klientki (dowiedzialem sie o tym po telefonie od klientki, ze otrzymala zwrot). Zadnej informacji ,ze sobie cofaja przelewy z kantoru czy odsylaja pieniadze do klientki he_he. Po 5 dniach meczenia ich i straszenia ( w koncu moga tylko blokowac 72h, na dluzej musialaby sie zgodzic prokuratura, a z tego co mi wiadomo nie ma blokady prokuratorskiej )odblokowali mi dostep do bankowosci internetowej, a tam sytuacja jak na zrzucie. Chcialem wyplacic sobie pieniadze z konta eur bo nie bylo zblokowane, to tez po jakis 15minutach to samo sie pojawilo na koncie eur xD

#banki #bnp #bnpparibas #bankowosc
  • 6
@kolegakolegi1: ogólnie BNP to jest rak totalny. Najgorszy bank z jakiego musiałem korzystać. Niestety mam tam kredyt, ale przewiduję że jeszcze trochę ponad rok i się cały nadpłaci. Kredyt wziąłem tam, bo był najtańszy wtedy, teraz tego żałuję. Mogłem trochę dopłacić i mieć spokój.

Bank debili:
- placówki współpracujące nic nie mogą, zasadniczo nie wiadomo po co stoją
- w innych placówkach mają czelność powiedzieć ci, że nie załatwią sprawy, bo