Wpis z mikrobloga

@Okuratny_trener_organistego: Co by dało im odejście rudego? Powrót do niszczenia mienia na szkolnej? Znów gówno na ławkach stojących przed Belwederem? Ludzie kręcący się po posesji konona? Nagrywanie filmów z knurem z czego nie miał nigdy wcześniej pieniędzy? Ciągle nowi "redaktorzy" którzy by go #!$%@? na kasę? Wiem że dzieciakom z wykopu nie podoba się jak jest bo nie ma dymów oprócz tego jak się szczur uruchomi ale konon jest do tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mrbimbek: ma opiekę? Opiekę to miał jak go meksyk podcierał. Krzysiek dalej jest #!$%@? na kasę. Dostał odkurzacz od Sławka? #!$%@? od Sławka swoją gębą zarobił pieniądze za które dostał prezent, tak samo z dywanem. Schorowany to trzeba się leczyć a nie ganiać po ulicy z gazem. Spokjne życie teraz?! Ty chyba naćpany jesteś tak jak Major że takie głupoty piszesz o tym spokoju, tam cały czas jest awantura, to że
@NerwowyMacieK: a co miał wcześniej? Obitą mordę, jedzenie i grosze z mopsu i brak opłaconych rachunków przez rok. Gruby jeździ sobie wszędzie taksówkami, żre gotowe posiłki z zodiaka, 200 zł na to nie wystarczy a wcześniej co miał z filmów? Jeden wielki CH*j. Gdy była potrzeba opieki to przychodziła pielęgniarka a nie zapijaczony menel, teraz po co ma go ktoś podcierać? Prawda jest taka że bez Sławka to knur nie zarobił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mrbimbek: jakoś miał swój kanał i nagrywał i wrzucał na internet, a to że #!$%@?ł się gruby flejtuch i go we wszystkim wyręczył i go rozleniwił to już nie mój problem, a to w sumie też i wasza zasługa, takich jak ty przygłupów jak ty co klepiecie piESa po plecach utrzymując go w przekonaniu że dobrze robi. Zamiast zmusić knura do wysiłku aby sam coś zrobił, to skaczecie nad nim jak
@NerwowyMacieK: kto skacze nad knurem? Nigdy nic dla niego nie zrobiłem, ani złotówki ode mnie nie dostał, nie wiem co ma jedno do drugiego. Knur ma komornika i nigdy nie miał dam monetyzacji ze swojego kanału, jedyne pieniądze jakie miał to jak mu ktoś rzucił 50 zł za nagrywanie z nim filmów, a jak sam nagrywał to kto inny jak srawek mu te filmy do sieci wrzucał? Filmy które miały mały