Wpis z mikrobloga

Ja do dnia dzisiejszego nie moge pojac skali abstrakcji Polonii 1.0. Przecie to byl jakis kosmiczny poziom absurdu lepszy niz Beny hill i Monty pyton razem wzieci xD Wyobrazacie sobie kogos kto tam wlazl z ulicy, tak z marszu bo sie akurat zainteresowal albo zglodnial przechodzac ulica? A tam #!$%@? sklad AGD, pralki, wiertarki, skutery w srodku, kartony, wiadra, 'kelnerki', lokalna meta i skup butelek przy wejsciu i #!$%@? Gapa mistrz kiszonek i alimentów na dodatek xD No i PREZES of the Wizja.Tv biegajacy i nadajacy Raport24/h bo mu sie telefon z wlaczonym nagrywaniem 'Cuntentu' przyspawal do lapy. RESTAURACJA ala Stadion Dziesieciolecia pol roku szykowana i otwierana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeszcze odpustow tam brakowalo i Prezesowskich skorek po 2 dolary. Ile razy to sobie przypomne to powoduje instant gnicie u mojej osoby, po prostu niepojete i przekraczajace wszelkie granice xD
#raportzpanstwasrodka #popaswalimenty
  • 19
@dej_5zl: a w nowej lepiej ? W filmie o skuterze 4 stoły na zewnątrz, przy pierwszym stole gość z laptopem, przy drugim prezes i chińczyk jedzą kolagen (wszyscy w trybie sportowym od rana), na trzecim kask i wszystko zastawione skuterami, a dodatkowo na wjeździe dokarmiają koty (ale nie ma sanepidu i zusu). Jedynie Krzychu pracuje. Jak ktoś przechodzi obok to chyba pomysli, że to jakieś studio telewizyjne, a nie restauracja. W
@dej_5zl: @adik75 Całkiem serio teraz: tej dziewczyny bardzo mi żal, tak zwyczajnie po ludzku i w ramach babskiej solidarności. młodość spieprzona, perspektywy żadne. ten prezes jest dla niej chyba wszystkim na obecną chwilę. #!$%@?ąc od tego jaką rolę pełni przy boku prezesa, to z mojej strony ma kilo sympatii, zrozumienia i życzenia powodzenia, i podobnie życzę wszystkim babkom z uniwersum. i jeszcze jedno: jeżeli Lucjan faktycznie opłacił jej lekcje anglika, kontroluje
@darth_invader: Ta mała jest już innym pokoleniem i może będzie miała lepiej. Przynajmniej szkołę skończy, a jeśli tata się nie zmyje to ma szanse w przyszłości na jakieś studia w PL/ EU. Ale tutaj też duża rola rodziców żeby ją pchali wyżej, lepiej.
@pazera: przy takim tacie beju, to raczej nie ważne jest pokolenie, groszem nie śmierdzi, a edukacja kosztuje.
A nawet jakby miał pieniądze to raczej poświęcał by je swojej pasji czyli chlaniu także jeśli rodzina "żony" nie pomoże to nic z tego nie będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Osaa93: tylko pokazuje że nie ma szacunku dla pieniędzy. Ciekawi mnie kto uzgadnia deala o nowy lokal i jak wygląda opłata za niego - prezes daje ze swojej kieszeni a potem odbierze to ze zbiórki bo chyba tych 15k nikt nie ma "fizycznie" aż do zakończenia zbiórki?
@dizel81: Z tego co kiedyś pisał/mówił kapitan azja to mają tam 12 lat bezpłatnej edukacji. Więc podstawy pod dalszą drogę są w stanie jej zrobić nawet bez nakładów z budżetu gapy. Kraj się rozwija, a mała ma dopiero te 2-3 lata, więc perspektywy jakieś tam są. Oby.