Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill

Często oglądam sobie jakieś kanały redpillowe bo ogólnie jestem otwarty na poznawanie różnych spojrzeń na określone zagadnienia. Teraz trafiłem na kanał hamzy, typ prowadzi kanał redpillowo lifestylowy i w filmie poniżej opowiada o tym jak przyciągnąć i kim jest "high quality woman". Przy okazji pokazuje zdjęcia swojej dziewczyny.

Jak ktoś jest blackpillowcem to pewnie wygląd tej jego dziewczyny nie powinien zaskakiwać. Gościu o siebie dba, ma kaloryfer, jest wysoki (ponad 180 cm), jest kolorowy co jest pewnie minusem, ale popatrzcie na jego dziewczynę - jest ulana, nie za ładna z twarzy i raczej o siebie nie dba. Powiedzmy, że chłop to takie 6/10, lasce dałbym 3-4/10. I szczerze życzę im wszystkiego najlepszego, ale znowu "framework" blackpillowy się sprawdza.

To mnie najbardziej przeraża u młodych. Stare pary były dużo bardziej slookmaxchowane a wśród młodych nawet na ulicy widzę często gościa który jest dużo przystojniejszy od swojej laski. Jak to widać w związku hamzy z jego dziewczyną.

Generalnie doceniam redpilla, ale redpill pozwala ci tylko i aż poznawać i uwodzić kobiety na twoim poziomie wizualnym albo niższym. Wierzę, że jak jesteś przeciętny to redpill pomoże ci poznać przeciętną dziewczyną ale ładnej raczej nie wyrwiesz. W ostatecznym rozrachunku wygląd jest najważniejszy niestety, ale dzięki redpillowi masz przynajmniej szansę stworzyć lepszy związek z przeciętną laską.
LateNever - #blackpill #redpill

Często oglądam sobie jakieś kanały redpillowe bo o...
  • 18
  • Odpowiedz
@okrim: No 7/10 to on na pewno nie jest. Ale też wiesz trochę ciężko w twarz komuś powiedzieć że jest na przykład przeciętny.

I też trzeba jasno powiedzieć, że hamza zrobił duży postęp - dzięki softmaxlookingowi z 3-4 dojechał powiedzmy do 6, ty dajesz mu 5. Wcześniej moim zdaniem nie wyrwałby swojej dziewczyny.
  • Odpowiedz
@LateNever: biorąc pod uwage, że typ siedzi na zachodzie i jest kolorowy, to wszystko sie zgadza. Samo to daje mu -3pkt. Tylko w Polsce u różowych występuje takie parcie na ciemnoskórych. Wszędzie indziej wygrywa biały.
  • Odpowiedz
@LateNever: Jeśli chodzi o #redpill to zawsze jestem za jeśli chodzi o to żeby się rozwijać ale gadanie, że "facet osiąga peak w wieku 35 lat" to #!$%@?. Przystojny i ogarnięty facet zaczyna żyć na całego w wieku 20~ lat. Jeśli potrzebujesz dojść do 35 lat żeby się czegoś dorobić żeby te dziewczyny 6/10 zwracały na Ciebie uwagę to jesteś najczęściej tylko potencjalnym betabankomatem, a redpill tylko uczy
  • Odpowiedz
@Moabiter: Zawsze tak jest. Ja na przykład delikatnie poprawiłem swoją twarz w faceappie i z 5 powiedzmy wskoczyłem na 7-8. Sprawdziłem reakcje lasek na tinderze i gigantyczna różnica, lepsza niż profile fake chadów. Tak naprawdę urodę twarzy mogą #!$%@?ć małe szczególiki i często przeciętnym facetom bardzo mało brakuje do litechadów.
  • Odpowiedz
A w ogóle, to już nie jest z tą laską, bo się spłakała po tym co pisało środowisko blackpillowe XD


@okrim: To mnie najbardziej #!$%@? właśnie zarówno tutaj na wykopie jak i na zachodzie. No laska nie jest ładna, ale korwa ubliżać jej czy pisać chamskie komentarze? Gościu popełnił błąd bo pokazał jej twarz, nie powinien tego robić. Ludzie się zachowują jak zwierzęta.
  • Odpowiedz
@LateNever:

Też nie lubię jak typ weźmie jakaś brzydsza i od razu z niego cisna bekę albo z niej co gorsza.
No niestety mamy mały wpływ na to jak wyglądamy,to niedojrzałe mieć do kogoś o to pretensje.
Blackpill musi trochę otrzeźwieć bo blackpillowcy stają się tymi przez których źle się poczuli w życiu.
  • Odpowiedz
To mnie najbardziej #!$%@? właśnie zarówno tutaj na wykopie jak i na zachodzie. No laska nie jest ładna, ale korwa ubliżać jej czy pisać chamskie komentarze?


@LateNever: @JediKnight: Niestety, ale lwia część środowiska blackpillowego to frustraci, którzy szybko by porzucili swoje ideały i przekonania, gdyby w ich życiu pojawiła się realna wizja cipy. Moim zdaniem najbardziej wiarygodni blackpillerzy to ci, którzy mieli dużo kontaktów z płcią przeciwną. Tacy
  • Odpowiedz