Wpis z mikrobloga

Mam 35 lat, #rozowepaski są zainteresowane w 99% przypadków facetami max 5 lat starszymi od siebie, co oznacza, że szanse miałbym tylko u jakiejś starej panny przeruchanej przez nie wiadomo kogo, ilu i w jakich okolicznościach, starą panne po jakichś chorych relacjach typu ons i fwb, albo samotną matkę, która gdyby nie była samotną matką, to nawet by na mnie nie spojrzała. I jeszcze dochodzi do tego świadomość, że te stare panny, gdyby spotkały mnie 10 lat wcześniej, to by mnie totalnie zlały, bo miały wówczas branie u chadów, ale że są stare i chady już ich nie chcą, to lepszy ktoś taki jak ja, ktoś kim będą gardzić, ale chociaż nie będą same. Dzięki, ale wole być sam niż kimś kto jest ze mną strachu przed głodem i samotnością i z kimś kto mną gardzi, bo kiedyś miał dostęp do najlepszych facetów, a dziś już go nie ma. Dzięki, że mi #!$%@?łyście (i sobie też) życie #rozowepaski. Musze się teraz tylko na starość jakoś zabezpieczyć finansowo, żeby nie przymierać głodem.
#oswiadczenie #takaprawda #p0lka #przegryw
  • 25
Dzięki, że mi #!$%@?łyście (i sobie też) życie #rozowepaski.


@Jestembogaty: Jak kwiknąłem na głos ( )
Znaczy że wszystkie kobiety straciły niepowtarzalną szansę na życie ze zbiorem kompleksów, zamkniętych w pokracznym ciele? Teraz nastąpi fala samobójstw wśród #rozowepaski jak się dowiedzą, że ich życie właśnie straciło sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak niewiele w ich życiu tak naprawdę od nich zależy.


@akomutopoczebne: następny bywalec tagu #przegryw? przestancie #!$%@?ć. wszystko co mam w życiu zawdzięczam sobie sam. i nikomu innemu, chyba że matce, bo mnie karmiła jak nie mogłem jeszcze pracować. Mam zajebistą robotę w IT, a teraz rozkręcam własny biznes. Wystarczy mieć trochę samozaparcia i pracować nad sobą.
@Jestembogaty: nie słuchaj kukoldów mirku, oni by wzięli samotną matkę po karuzeli #!$%@?ów mokebe ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze by się uważali za prawdziwych twardzieli, że są w stanie dźwignąć ciężar p0lki z borderem.

Masz świętą rację. Twoje zachowanie jest wręcz wzorowe i należy się medal, bo nie jesteś spermiarzem i to jest najważniejsze. Jedyne, co możesz teraz rozważać, to kobietę która była w wieloletnim związku.
@Jestembogaty
Chlop ma 35 lat i chciałby dziewice, bez przeszłości. Taką tabula rasa, świętego Graala.

Niestety, nie masz 20 lat a kobiety w wieku 30+ mają już jakieś doświadczenia w związkach i nie można od nich wymagać zerowej przeszłości.

Zważ, że taka kobieta, która już coś w życiu przeżyła raczej wie czego oczekuje i powinna być bardziej dojrzała życiowo.

Najlepiej usiąść na dupie, obrazić się na świat i #!$%@?ć że własne #!$%@?
@Jestembogaty: czytanie wykopu wam dobrze sprało mózgi, ja się sam łapię na tym że do słownika weszły mi te słowka typu Julka, Oskarek, Chad, Mokebe ale traktuje to w kategorii beki ale niektórzy biorą te teksty piwniczaków jako prawdę objawioną i sami sobie zakładają kaganiec na fiuta XD zamiast ogarniać sobie dupy do ruchania czy jakąś na stałe to macie w głowie to ile typów wcześniej wkładało jej siusiaka w kuciape,