Wpis z mikrobloga

Siema. W mojej miejscowości nie ma możliwości korzystania z internetu radiowego, stacjonarnego ani światłowodu. Zostaje nam jedynie internet mobilny. I tutaj pojawia się problem, bo oferty poszczególnych operatorów są dość ograniczone. Chcieliśmy wziąć internet nielimitowany z #tmobile ale okazało się że mogą wysłać jedynie ofertę z anteną zewnętrzną, a wtedy jest ona średnio atrakcyjna. Wolałbym dostać kartę z routerem, a jeśli zasięg byłby słaby to zorganizowanym antenę we własnym zakresie.
Chcemy internet bez ograniczeń GB. Ma ktoś jakiś pomysł?
#internet #sieci #siecikomorkowe #internetmobilny
  • 20
  • Odpowiedz
@ZglaszamToDoProkuratury: tamto to jest oferta firmowa i masz przez to trochę wyższy priorytet na nadajnikach. Widać to zwłaszcza za dnia w zagęszczonych miejscach. W porównaniu do abonamentu osiągam na niej trochę lepsze prędkości.
Orange i T-Mobile współdzielą nadajniki LTE na podstawie zawartej umowy NetWorks!. Z tego co się orientuję to nie jest tak, że po prostu pozwala ci się połączyć do orange tylko mają swoją oddzielną infrastrukturę. Więc prędkości mogą
  • Odpowiedz
@ZglaszamToDoProkuratury: Mam u niego i szczerze to mogę polecić. Ale mam jedno ale co do tego gościa. Niby miał informować przed końcem okresu, że termin mija a do mnie ani razu nie pisał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie robił żadnych problemów i sobie sam w kalendarzu zapisuję kiedy mam mu zapłacić.
  • Odpowiedz
@ZglaszamToDoProkuratury: Dokładnie tak. Ja mu przelew robię bezpośrednio co pół roku i tak już 2 lata zleciało.
On tam różne oferty ma. Ale gwarantowany masz ten internet i prędkość. W tym przypadku bez limitu. Mi się trafiło, że mam taryfę telefoniczną i mam na tej karcie jeszcze SMSy i rozmowy bez limitu i 4GB w roamingu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz