Wpis z mikrobloga

Chcę zacząć próbować nowych rzeczy w życiu. Jakie nietypowe aktywności polecacie z niskim progiem wejścia, a najlepiej z zerowym. Na początku myślałem o pójściu do opery i filharmonii, bo w sumie nigdy nie byłem na takich przedstawieniach. Oczywiście podróże i poznawanie nowych smaków kulinarnych jest już na mojej liście.

#hobby #zainteresowania #pytanie #wychodzimyzprzegrywu #poszerzamyhoryzonty

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrasSNK: Hehe to próbowanie nowych rzeczy ma mnie właśnie odciągnąć od używek których nadużywałem i pokazać mi że są rzeczy które mogą mnie jeszcze cieszyć, pozytywnie zaskoczyć i poszerzyć horyzonty.
  • Odpowiedz
@El_Pollo: Może jakiś sport? Dodatkowo to korzyści dla zdrowia.
Podróże brzmi dość poważnie, nie wiem co masz na myśli. Ale możesz połączyć sport i podróże po okolicy, np. rowerem. Zainteresuj się jakąś lokalną historią, nie wiem, zwiedzaj pomniki przyrody albo zabytki.
Jest też coś takiego jak geocaching - też można spacerkiem lub rowerem, zwiedzasz okolice.
Takie wypady możesz jeszcze bardziej poszerzyć np. o obozowanie. Nie musisz na początku nocować w
  • Odpowiedz
@El_Pollo: jakas dyscyplina sportowa, sa ligi amatorskie - mozna poznac spoko ludzi, pojezdzic po turniejach, porywalizowac ale bez spiny - pilka nozna, siatkowka, hokej na trawie albo indywidualne - tenis czy cos. Podroze, sporty zimowe, paralotnia, przejezdzka autem na torze.
  • Odpowiedz