Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mircy. Jestem na zakręcie życiowym i chciałbym wiedzieć co byście wybrali.

Ostatnio strasznie kłóciłem się z dziewczyną, padło dużo słów, oboje doszliśmy do wniosku, że ten związek chyba nie ma sensu. Rozstaliśmy się w złości. Razem mieszkamy.

Ja przeprowadziłem się do tego miasta żeby być bliżej niej. Mam pracę z lojalką. Muszę pracować minimum do 1 lipca tego roku. Inaczej będę musiał zapłacić 12k PLN kary. To dość dużo hajsu dla mnie.

Mam fajną propozycję pracy z rodzinnego miasta od zaraz. To mniejsze miasto wojewódzkie i ciężko tam o taką pracę. Nie będą na mnie czekać do lipca.

Dziewczyna poprosiła mnie o to byśmy byli razem dalej. Zaczęła chodzić na psychoterapię, bo zarzuciłem jej wiele złego. Przyznała się do tego, mówi, że chce się poprawić, że mnie kocha i będzie nad sobą pracowała. Dalej razem mieszkamy, jest dla mnie dobra, panuje pozytywna atmosfera. Wybaczyłem jej wszystko, trochę mnie kusi aby się jednak nie rozstawać. Może faktycznie będzie nad sobą pracować i coś się poprawi.

Teraz widzę głównie dwie opcje do wyboru:

1. Rozstajemy się, rzucam pracę, płacę 12k kary, wracam do rodzinnego miasta i biorę nową pracę.

2. Daję jej jeszcze jedną szansę, zostaję w pracy, zobaczę jak będzie w naszym związku się układać. Jeśli będzie dalej źle to wytrzymuję do lipca i uciekam. Jeśli dobrze to dalej będziemy myśleli nad wspólną przyszłością.

Która z tych dwóch opcji byście wybrali?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ee98ac167047000a259020
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: nie myśl tak za bardzo o tej wspólnej przyszłości, dopóki nie minie trochę czasu i dziewczyna będzie chodzić na terapię przez jakiś czas. Pamiętaj, że jedna czy dwie wizyty to nie psychoterapia ( ͡° ͜ʖ ͡°) na to trzeba czasu, w zależności od tego, co tam się u niej w głowie dzieje mogą to być miesiące lub nawet lata.

Jeżeli obecnie jest OK, to bym został
@AnonimoweMirkoWyznania: daj jej spokój, bo jak widać nie dorosłeś do poważnego związku. Zachowujesz się jak bachor, który nie rozumie, że każdy ma prawo się mylić. Pewnie wcześniej nie było rozmów na dany temat tylko wylew zali. Wyjedź i dorośnij
@AnonimoweMirkoWyznania:

Może faktycznie będzie nad sobą pracować i coś się poprawi


Nie poprawi, ludzie się nie zmieniają ot tak, przy najbliższej kłótni znowu będzie powtórka ¯\_(ツ)_/¯

Która z tych dwóch opcji byście wybrali?


Taką żeby zostać tu gdzie jesteś skoro masz płacić te 12k później i być obciążony, powrót do rodzinnego miasta to byłby krok wstecz. Jak mieszkanie na Ciebie to jej podziękować i tyle , trochę dziwne że przeprowadziłeś się
@AnonimoweMirkoWyznania: wyruchaj na odchodne dziewczynę, albo zostaw bombelka

Pytasz się randomów z neta, a nie znamy jej sytuacji.
To sprawa między wami.

@lexico: OP się nie pyta randomow z neta, tylko tak sprawę przedstawił żeby mu tylko mu przytaknąć do wymówki, tak zostań z Karyna bo kasa,i wtedy to nie jego wina. A jak mirki napiszą olej Karyne to znaczy ze ona jest taka zła ze wolał stracić 12k niż
OP: @Niukron: To nie były kłótnie bo ktoś się pomylił tylko robienie dram i jazdy przez niedojrzałość emocjonalną i problemy ze sobą mojej dziewczyny. Potrafiłą obrażać się o jedno słowo. Jeśli ktoś chciał w tej relacji rozmawiać to ja, ona chciała tylko wymuszać krzykiem to co chciałą osiągnąć

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua