Wpis z mikrobloga

Ostatnio postanowiłam stworzyć bardziej szurniętą teorię niż ta którą mają antyszczepy.
Otóż Antyszczepy to Chińscy agenci.
Otóż wyobraźcie Sobie, że Covid-19 został stworzony przez Chińczyków do wybicia słabych jednostek, które nie przynoszą pożytku społeczeństwu i nie generują przychodów itd. A szczepionkę stworzyli ludzi, żeby zatrzymać Chiny przed wybiciem reszty świata.
Chiny chcą natomiast objąć swoją władzą inne osłabione covidem kraje, no i wymyślili że jak będą ludziom wmawiać że Szczepionki to zło to wygrają.
#pasta #heheszki #antyszczepionkowcy
tukanprise - Ostatnio postanowiłam stworzyć bardziej szurniętą teorię niż ta którą ma...

źródło: comment_1643009857IEOHwo1fE7Ll0Al5eSVxfs.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@tukanprise: Jak dotąd "szury" nie miały racji tylko w kwestii ludobójstwa szczepionkowego (osobiście zawsze twierdziłem, że chodzi tylko o $$$$$)... aczkolwiek #nagle21 z powietrza się nie wzięło, więc kto wie czy i tutaj się nie potwierdzi z czasem.

Także beka z was.
  • Odpowiedz
@Jubei: 35 lat, dwa dni po szczepieniu, dokładnie po drugiej dawce. Zaszczepił się w piątek, w poniedziałek w pracy zmarł. Zawał mięśnia sercowego, szczupły zdrowy facet. No ale pewnie to zbieg okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz